>

MODA - STİL

Sumak 2006-2007 kış

Büyük bedende dünyanın önde gelen markalarına modellik yapan Liesbeth Vanreede’yla gerçekleştirilen çekimlerle,
Sumak XL Fashion’ın 2006-2007 kış sezonu modelleri tanıtıldı.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin ilk yerli büyük beden markası olan Sumak XL Fashion, yeni koleksiyonunu, büyük bedende dünyanın önde gelen markalarına modellik yapan Liesbeth Vanreede ile gerçekleştirdi. Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirilen çekimler ile, Sumak XL Fashion’un 2006-2007 kış sezonu modelleri tanıtıldı.
Antik Helenistik çağ esintileri
Sumak XL Fashion’un günlük ve abiye kıyafetlerinin yer aldığı yeni koleksiyonu, Chic Pop ve City Life olmak üzere iki farklı temadan oluşuyor.
Chic Pop temas ile, Antik Helenistik çağ esintileri pop tarzıyla birleşip 60’li yılların şık idolünü oluşturuyor. Üst üste giyilen grange havası, simli griler ile bezenen parçalar da disko havasını yansıtıyor. Gümüş düğmelerin, kristallerin şeffaf ve matın karıştığı spor ve retro hava trok oyunlarıyla birleşiyor. Asya etkisinde siyah-kırmızı kombini ve nötr kahveler… Chic Pop’un vazgeçilmez rengi siyah-gri, siyah-antrasit ve metalik gümüş birlikteliği…Siyah gümüşlerle ışık oyunları
Gothic bir tarz olan City Life’da ise, karizmatik star havası dantel ve sifon ile birleşmiş bir romantizm yaratıyor. Geometrik dekorlar, mat fonlar üzerinde parlaklık oluşturuyor. Jakar ceketler jeanle bütünleşiyor. Yumuşak kadifemsi jarseler, leopar baskılar, 60’li yılların haurte coutre tarzıyla buluşuyor. Saflığın simgesi beyaz ve tezatı siyah gümüşlerle ışık oyunları yaratıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>