>

KÜLTÜR-SANAT

Yasmin Levy En Özel Konserlerden Biriydi

Sefarad şarkıları Endülüs flamenkosu tadıyla dünya müziğinin en zarif seslerinden Yasmin Levy geçtiğimiz akşam Zorlu Psm`de harika bir konsere imza attı.
 
   
 
 
     

Işıltılı simsiyah bir elbise ile sahneye çıkan Levy en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Aranjmanları sayesinde Orta Doğu, Balkan ve İspanyol müziğinin unsurları ustaca bir araya getiren Yasmin Levy özellikle Nükhet Duru'nun seslendirdiği Sevda şarkısı ile çok alkış aldı.

Accor Hotel gruplarının locasından izlediğim bu konserde sanatçı Sevda şarkısı ile halka karıştığında tam önümüze kadar geldi. Enerjisini, tutkusunu ve içindeki ışığını öylesine hissettirdi ki bir an hiç gitmesin istedim.

Bu sefer çok konuşmadı ancak önemli bir not düştü. Pandemi sebebiyle yıllardır gelemediği Türkiye'deki bu konser için "verdiğim en özel konserlerden biriydi" dedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve kalbimizi bir kere daha çalan Yasmin Levy bis alarak bir kere daha sahneye çıktı.

Tutkulu bir vokal stiline sahip İsrailli şarkıcı Yasmin'in sesi her zamanki gibi içimize işledi. Bu arada Piu Entertainment ve Zorlu Psm ortaklığında gerçekleşen konserin biletleri tamamen tükenmişti. Hal böyle olum olunca acaba bu yaz tekrar Türkiye'ye gelir mi sorusunun sormadan edemedik.


Hakan Varol
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>