>

KÜLTÜR-SANAT

Yerli Sahnenin En Sevilen İsimleri Zorlu Psm’de!

‘Vestel Gururla Yerli’ konserleri, Türkçe müzik sahnesinin sevilen isimlerini Atlantis Yapım işbirliği ile izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Seri kapsamında 22 Kasım’da 20 yıllık müzik kariyerine sayısız unutulmaz şarkı ekleyen Yaşar, 26 Kasım’da çok sevilen akustik performansıyla Türkiye'nin en büyük rock gruplarından Athena , 2 Aralık’ta Türkçe Rock müziğinin güçlü ismi Şebnem Ferah Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşacak.

Yaşar; 22 Kasım Salı / Drama Sahnesi


Dillere dolanan sayısız şarkı ve özgün bestelerin sahibi Yaşar, 22 Kasım’da Zorlu PSM’ye konuk oluyor. Konserinin ilk yarısında, ülke çapında duyulmasını sağlayan ve müzik kariyerindeki başarılarının başlangıcı olan “Divane” albümünü seslendirecek Yaşar, ikinci yarıya en beğenilen şarkılarıyla devam edecek.

Saat: 21.00
Bilet fiyatı: 80 TL 1.kategori, 2.kategori 60 TL, Öğrenci %20 indirimli

Athena Akustik; 26 Kasım Cumartesi / Ana Tiyatro Sahne Üstü Ayakta Konser

İlk albümlerini çıkarttıkları 1998’den beri, yurt içinde ve yurt dışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türkiye’nin en iyi rock grupları arasında gösterilen Athena, izleyicileriyle “akustik” performansını Zorlu PSM Ana Tiyatro’da sahne üstü ayakta konser deneyimiyle paylaşacak.

Kapı Açılış Saat: 20.00
Bilet fiyatı: Normal: 80 TL, Öğrenci: 50 TLŞebnem Ferah; 2 Aralık Cuma / Ana Tiyatro Sahne Üstü Ayakta Konser

Etkileyici sahne performansıyla dinleyenleri büyüleyen Şebnem Ferah, geniş repertuvarıyla Zorlu PSM’de sahne üstü ayakta konser deneyimi yaşatacak. Türkçe Rock türünün güçlü sesi Şebnem Ferah Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 2 Aralık’ta Zorlu PSM’de olacak.

Konserin hemen ardından ise, saat 00.00’da, hayranları tarafından “one man band” (tek kişilik rock grubu) olarak tanımlanan ve Şebnem Ferah’ın official after show party DJ’i olarak bilinen Nikki Wild setinin başında olacak.

Saat: 21.00
Bilet fiyatı: Normal: 90 TL, Öğrenci: 60 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>