>

KÜLTÜR-SANAT

Zafer Algöz`ün İkinci Kitabı Keş On Dı Teybıl Yayımlandı

Kahkaha tufanı Keş On Dı Teybil ile sürüyor!
 
   
 
 
     

Zafer Algöz’ün kahkaha fırtınası yaratan ilk kitabı Haşırt Dı Bilekbord’dan sonra kaleme aldığı Keş On Dı Teybıl, İnkılâp Kitabevi’nden çıktı.

Sinema ve tiyatro dünyasının önemli isimleriyle yaşadığı anılarını mizahi bir üslupla kaleme alan Zafer Algöz, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarını bilinmeyen yönleriyle anlatıyor.

Zafer Algöz okurlarını, tiyatro dünyasında kumar merakıyla ün yapan ve filmlere konu olacak bir hayat yaşayan Ertuğrul İlgin’den Öztürk Serengil ile Fikret Hakan’ın dostluğuna, Kamran Usluer’in setlerde yaşadıklarından, usta tiyatrocu ve dublajcı Nur Subaşı ile kedisi Siyami Bey’in akla zarar hikâyelerine, Süleyman Seba’yla oturulan rakı sofrasından Cem Yılmaz’la çekilen Yahşi Batı’nın setinde olup bitenlere ve Can Yılmaz’la gidilen Barcelona seyahatine dair, pek çok tuhaf, komik, hüzünlü ve şaşırtıcı maceraya davet ediyor.

İlk kitabı için, “Yazdıklarımı okuyanlar stand-up gösterisi izliyormuş gibi hissetsin. Hiç sıkılmasınlar, kitap bittiğinde “Aaa ne çabuk bitti!..” desinler istedim. Sanırım istediğimi başardım” diyen Zafer Algöz, ikinci kitabı Keş On Dı Teybıl’da aynı başarısını ustalıkla sürdürüyor…

Zafer Algöz
Keş On Dı Teybıl
İnkılâp Kitabevi
271 sayfa 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>