>

KÜLTÜR-SANAT

Zeliha Sunal ile Eğlenceye Varmısınız?

Müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor....
 
   
 
 
     

Özel sahne performanslarıyla şov dünyasının en çok tercih edilen isimlerin başında gelen Zeliha Sunal, 4 Nisan 2015, Cumartesi akşamı saat 21:30’da Moda Deniz Kulübü, 7 Nisan 2015, Salı akşamı saat 22:00’de Beyoğlu Mask sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor!

Son albümü “Çok Ayıp”ın ardından yeni single çalışması devam eden Zeliha Sunal, Moda Deniz Kulübü’ndeki programında, 70’ler, 80’ler ve 90’ların yerli-yabancı en özel şarkılarını, Beyoğlu Mask Live Club programında ise, 70’ler ve 80’lerin yerli-yabancı rock şarkılarını seslendirerek eğlenceli bir akşam yaşatacak.

Sahnelerdeki başarılı performanslarıyla adından övgüyle söz edilen Zeliha Sunal, ABD, Avrupa, Rusya, Mısır, Bulgaristan, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Rodos, Kıbrıs gibi pekçok ülkede uluslararası organizasyonlara katılıp, konserler veriyor. Sunal’ın repertuarında; jazz standartları, Broadway müzikalleri, film müzikleri, dünya müzikleri, eski yeni Türkçe ve yabancı şarkılar, Latin dans müzikleri dahil olmak üzere, yaklaşık 4000 şarkı yer alıyor ve 41 dilde şarkı söylüyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>