>

KÜLTÜR-SANAT

Zeytinli Rock Festivali Tam Hızıyla Devam Ediyor!!!

Türkiye`nin en büyük ve en başarılı müzik festivallerinden "Zeytinli Rock Festivali" Balıkesir`de tüm hızıyla devam ediyor…
 
   
 
 
     

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli beldesinde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali 2015 Perşembe başladı. 20-23 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen festivalde iki farklı sahnede Türkiye'nin ünlü sanatçıları sahne alıyor.

11 bini kampçı, 20 bin müzikseverin katıldığı festivalin ana sahnesinde Perşembe günü Teoman, Feridun Düzağaç, Aylin Aslım, Pinhani, Luxus, Gece ve Atlas konser verirken, "Keşif Sahnesi"nde ise Yok Öyle Kararlı Şeyler, Son Feci Bisiklet, Burcu Tatlıses, Emre Nalbantoğlu, Sirius, Sansür, Arka Dörtlü ve Parça Tesiri performanslarını sergilediler.

Zeytinli Rock Festivali'nde Cuma günü ana sahnede Duman, Bulutsuzluk Özlemi, Ceylan Ertem, Umut Kuzey, Niyazi Koyuncu, Tnk, Nükleer Başlıklı Kız konser verdi. Keşif Sahnesi'nde ise Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Eskiz, No Land, Sufle, Rete Pegz, Boogie, Atarax sahne aldılar.

3. gün bugün; Şebnem Ferah, Redd, Demir Demirkan, İskender Paydaş, Melis Danışmend, Sattas, Suzan’ın Turtası ile devam edicek…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>