>

KÜLTÜR-SANAT

Uniact Studio ile Hayatınız Değişecek!

Profesyonel oyuncu kadrosuyla kaliteli eğitime imza atan Uniact Studio ile sahne sizin!
 
   
 
 
     

İster doktor, ister mühendis, ister öğretmen… Herkesin oyuncu olma hayali vardır. Uniact Studio, birbirinden özel, ünlü oyuncu eğitmenleriyle hayallerinizi gerçekleştiriyor! 'Uniact Studio', sadece oyuncu yetiştirmekle kalmıyor, hem yüksek kalitede bir oyunculuk okulu, hem de kültürlerarası bir köprü olma işlevini de üstleniyor. Uniact Studio,Türkiye'de yaşayan her bireyi önemsiyor ve kültür sanat atmosferini kaliteli yönde etkilemeyi hedefliyor.

Tunca Aydoğan, Celal Kadri Kınoğlu, Şebnem Sönmez, Gökçer Genç, Ergün Demir, Ece Güzel, Zeynep Aydemir, İrfan Atasoy, Alp Köksal ve Sinem Soner gibi birbirinden yetenekli sanatçıların gönül verdiği Uniact Studio’da, oyunculuk derslerinin yanı sıra kurumsal eğitimler de veriliyor. Uniact Studio’da ayrıca sertifikalı eğitimler düzenleniyor. ‘Diksiyon', 'oyunculuk' ve 'Şan' alanlarında verilen eğitimler, 36-48 saatlik programlarla tamamlanıyor.

Uniact Studio’da oyunculuk okulu kapsamında verilen 126 saatlik program, öncelikle komple bir sanatçı olma algı ve düşünce yapısının öğrenciye nakledilmesini amaçlıyor. Programda; oyunculuğun temel kuram ve tekniklerinden yola çıkılarak kişiye bedenini, sesini ve yeteneğini keşfetme, kendini geliştirerek bir oyuncu kimliği oluşturma perspektifi sağlanıyor. Dünyanın kabul ettiği farklı oyunculuk ekollerinin sahnede uygulandığı derslere ek olarak; diyafram ve sesin doğru kullanımı, konuşmanın etkin ve boyutlu hale getirilmesi, şarkı söyleme teknikleri, beden kullanımı ve dans, tiyatro odaklı sanat tarihi gibi dersler veriliyor. Alanında uzman eğitmenlerin yürüteceği program; sahne, diksiyon, şan, dans-hareket ve sanat tarihi derslerini içermekte olup 3 ayda tamamlanıyor.

YURTDIŞINDA VE YURTİÇİNDE ÖZEL WORKSHOPLAR

Uniact Studio, master class, workshop ve karşılıklı organizasyonlarla, kendi öğrenci ve sanatçılarını farklı kültürlerdeki ünlü sanatçı ve uzman eğitmenlerle buluştururken aynı zamanda güçlü sanatsal birliktelikler oluşturmayı hedefliyor. Belli aralıklarla düzenlenecek olan yurtdışı rol, makyaj, sahne dövüşü, kamera oyunculuğu, text ile karakter analizi ve dekor-kostüm workshopları tüm oyuncu olmak isteyenlere sunuluyor.

Uniact Studio ayrıca öğrencisinin ve sanatçısının yeteneklerini yurtdışında gösterebilmeleri için öğrencilerine burs ve yabancı dil desteği vererek yeni kapılar aralıyor.

UNİACT STUDİO, ŞİRKETLERİN HİZMETİNDE!

Uniact Studio’da kurumsal eğitimler kapsamında ‘Drama eğitimleri’, ‘Eğitim filmleri’ ve şirketlere yönelik tiyatro çalışmaları yapılıyor. Şirketlerin hedeflerine yönelik iş verimliliğini ve çalışma performansını arttırma amaçlı eğitim programları ve bu eğitimlere uygun dramalar hazırlanıyor. Dramada yaşayarak öğrenmenin etkisi üzerinde durup, hem eğlenceli hem de unutulmaz etkin eğitimler veriliyor.

Profesyonel yazar ekibimizle birlikte, konusunda uzman eğitmenlerimiz danışmanlığında kapsamlı bir eğitim içeriği hazırlanan şirketlere yönelik eğitim filmlerinde ise bu içeriğe uygun senaryo yazılıyor. Ünlü oyuncuların da oynadığı şirketler için özel olarak hazırlanan eğitim filmlerini istenilen her noktada ve istenilen sıklıkta eğitim verme amaçlı kullanma imkânı yaratılıyor.

Şirketinize yönelik özel haftalar ve günler için özel olarak yazılan oyunlarda, Uniact Studio oyuncuları çalışanlarınızla birlikte sahneye çıkıyor. Çalışanlara oyunculuk eğitimi verip hazırlanan metinde oyuncu koçluğu yaparak kendi oyunlarını çıkartmalarına destek oluyor, ayrıca hazır bir tiyatro metnini yıl sonu motivasyon günü için hazırlanıyor. Uniact Studio ayrıca istediğiniz bir konu hakkında metin oluşturup sahneliyor.

Uniact Studio
Adres: İstiklal Caddesi No: 153 Güney Palas/ Beyoğlu
Telefon: 0 212 252 65 52

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>