>

MAGAZİN

The Millioner Concept’in Globe Gala Etkinliğinde Farklı Ülkelerden Birçok Katılımcı Bakü’de Bir Araya Gelecek

The Millioner Concept tarafından Bakü’de düzenlenecek “Globe Gala” etkinliği yerel ve uluslararası iş dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

3 gün boyunca sürecek olan buluşma Networking Günü, The Globe Awards ödül töreni ve özel gala yemeği gibi etkinlikleri kapsayacak.

Azerbaycan’ın önde gelen iş organizasyonlarından The Millioner Concept, 17-19 Mart 2024 tarihleri arasında Bakü’de “Globe Gala” etkinliğini gerçekleştirecek. Yerel ve uluslararası iş insanları arasında bağlantı kurmayı hedefleyen “Globe Gala” etkinliğiyle bölgedeki yatırım ve ortaklıkların önünün açılması planlanıyor.

3 gün boyunca sürecek etkinliğin ilk gününde yerli ve yabancı iş insanları, influencer'lar ve tanınmış kişilerin katılımıyla "Networking Günü” gerçekleşecek. Ardından etkinlik basın toplantısıyla başlayacak. İkinci günde ise The Globe Awards ödül töreni gerçekleştirilirken, etkinlik The Millioner Concept özel gala yemeğiyle son bulacak.

Etkinliğe 20’den fazla ülkeden önemli katılımcılar bekleniyor


Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşecek bu özel etkinliğe dünya genelinde 20’den fazla ülkeden iş insanı ve ünlü isimlerin katılması bekleniyor. 2020 yılında Bakü’de kurulan The Millioner Concept, İşletmeler Bakanlığı’ndan aldığı Made in Italy marka patentiyle Globe Gala etkinliğini düzenlemeye devam ediyor. Dünya çapında bilinen markaları üyeleriyle buluşturan Millioner Concept’te iş dünyasının önde gelen isimleri ve şirketleri bir araya getirilerek yakın iş birliği içinde çalışmaları amaçlanıyor.

Dünyanın birçok şehrinde resmi ofisi bulunan The Millioner Concept, aynı zamanda dünya çapında tanınan influencerlarla da iş birliği yapıyor. Bu sayede influencerlar, markalar ve ünlü kişiler arasında bağlantılar kurularak rekabet ortamının olduğu bir pazarda büyük başarılara imza atılıyor. Girişimcilerin ve markaların üye olabildiği The Millione Concept’te; gümüş, altın, platinyum ve onursal üyelik çeşitleri bulunuyor. Üyelerle birlikte yıl boyunca düzenli olarak iş toplantıları düzenleyen The Millioner Concept’te ödül gecesinde altın ve üzeri segmentteki üyelere ödüller veriyor. The Millioner Concept’in özel üyelik kulübünün üyeleri arasında iş insanları, markalar, influencerlar, ünlüler, doktorlar, mimarlar, tasarımcılar ve diğer sektör temsilcileri yer alıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>