>

MAGAZİN

Arda Turan ‘Finansör’ ile Evlilik Alışverişi Yaptı!

Arda Turan, ‘Akıllı Hesap’ ürününün ardından ‘Finansör’ için ikinci kez kamera karşısına geçti.
 
   
 
 
     

Yeni reklam filminde Arda Turan’ı Türkiye Finans’ın ihtiyaç inansmanı ürünü ‘Finansör’ ile evlilik alışverişi yaparken izliyoruz. Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk reklam filmleri ile ilgili olarak şunları söyledi: “Arda Turan başarıları ile gurur duyduğumuz bir sporcumuz. Geçtiğimiz yıl da Arda Turan ile ‘Finansör’ reklamlarında çalışma fırsatı bulmuş ve çok iyi geri dönüşler almıştık. Yaptığımız araştırmalarda da gördük ki Bankamız’ın reklam filmlerinde müşterilerimiz de Arda’yı görmek istiyor. Kendisiyle son derece uyum içinde çalışıyoruz. Arda Turan, bu sene şimdiye kadar ‘Akıllı Hesap’ ve ‘Finansör’ ürünlerimizin reklam filmlerinde rol aldı. Yıl sonuna kadar üç reklam filmimizi daha yayımlamayı hedefliyoruz”

Çekimler sırasında heyecanını dile getiren Arda Turan şöyle konuştu: “Türkiye Finans ile geçtiğimiz yıl da ‘Finansör’ reklamı için işbirliği yaptık. Dolayısıyla çok iyi tanıdığım ve inandığım bir ürün. Bu senenin ilk reklam filmini ‘Akıllı Hesap’ için çekmiştik, şimdi ise ikinci kez kamera karşısındayım. O kadar güzel amatör ruhu profesyonelliğe yansıtan bir ekiple çalışıyorum ki her seferinde heyecanlanıyorum. Her anlamda bana çok yardımcı oluyorlar. İyi niyetlerini hep hissediyorum.

Bu kadar mutlu bir ekibin her zaman başarılı olacağına inanıyorum.”


Başarıları Türkiye sınırlarını aşan Türk milli takımının ve İspanyol futbol takımı Atletico Madrid’in yıldız futbolcusu Arda Turan, ‘Akıllı Hesap’tan sonra ‘Finansör’ reklamları ile yeniden ekranlara geliyor. Arda Turan, Finansör reklamında bu sefer evlilik alışverişi yapacak.

Manual Effect reklam ajansının imzasını taşıyan ve yönetmenliğini Kağan Erturan’ın yaptığı reklam filmi, 27 Nisan 2015 tarihinde yayına girecek. Reklam filminde ilk sahne kuyumcuda geçiyor. Televizyonda maç izleyen kuyumcu, Arda Turan gol kaçırınca kendi kendine “Ah Arda ah, ev yok bark yok, dırdır, çocuk yok; bi top koşturucan, tek başınasın…” şeklinde söylenir. Tam o sırada Arda Turan dükkandan içeri girer ve tek taş almak istediğini söyler. Kuyumcu, “Vay Arda, sen de mi çarptın taşa? Hayırlı olsun” deyince, Arda “Hayırlısı Abicim” diyerek dükkandan ayrılır.

Bu sahneden sonra Arda Turan ‘Finansör’ ile mobilya ve beyaz eşya alışverişi yaparken görülür. Devam eden sahnede ise Arda ve arkadaşları eşyaları taşırken Arda, elindeki yüzük kutusunu arkadaşına verir ve başka bir eksik olup olmadığını sorar. Arkadaşının “Canım Finansörüm Arda, sağol ama bi de benim smokin vardı” demesi üzerine Arda, Türkiye Finans şubesini göstererek “Yeter kardeşim, bak asıl finansör orada! Hadi!” diyerek arkadaşını bankaya yönlendirir.

FİNANSÖR İLE PEŞİN FİYATINA TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

Finansör, kar oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri için Finansör’e tanımlı (Finansör vasıtasıyla kullanılabilecek olan) finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmetlerin Katılım Bankacılığı prensiplerine uygun belirli sektörlerdeki işyerlerinden alımını sağlayan özel bir banka (debit) kartı ürünü. Finansör’e tanımlı finansman limiti ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapmak mümkün. Finansör ile işyerlerinden peşin fiyatına alışverişin yanı sıra 36 aya varan vadelerde taksitlendirme seçeneği de bulunuyor.

Reklam Filmi Künyesi:
Reklamveren: Türkiye Finans
Ürün: Finansör
Reklamveren Yetkilisi: Nalan Çiğdem Belgutay
Reklam Ajansı: Manual Effect
Yönetmen: Kağan Erturan
Prodüksiyon Firması: Pworks
Yapımcı: Gürdal Pehlivan
Medya Ajansı: Mindshare
PR Ajansı: Edelman 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>