>

MAGAZİN

Armani oteller zinciri kuruyor

Ünlü İtalyan Modacı Giorgio Armani, New York, Dubai, Paris ve Londra gibi kentlerde 6 yıldızlı oteller yapacak...
 
   
 
 
     
Ünlü İtalyan Modacı Giorgio Armani, New York, Dubai, Paris ve Londra gibi kentlerde 6 yıldızlı 10 otel ve 4 tatil köyü yapacak. Otellerin mimarisine ve iç dekorasyonuna da imzasını atacak.

Dünyanın tanınmış modacılarından Armani markasının yaratıcısı İtalyan Giorgio Armani, Dubai'nin ünlü emlak firmalarından Emaar Properties ile anlaşarak oteller zinciri kurmaya soyundu. The Wall Street Journal Gazetesi'nin haberine göre, yaklaşık 1 milyar dolara mal olması beklenen proje 10 otel ve 4 tatil köyünü kapsayacak. Armani, otellerin mimarisine ve iç dekorasyonuna damgasını vuracak.

Milan, Tokyo, New York, Shangai, Dubai, Paris ve Londra gibi dünyanın büyük şehirlerinde yatırım yapmayı planlayan Armani, 6 otel ve 2 tatil beldesi gelecek 5 yıl içerisinde hayata geçirmeyi hedefliyor. Proje kapsamında Dubai'de inşaası planlanan 250 oda kapasiteli otelin ise dünyanın en yüksek binası olması hedefleniyor.

The Wall Street Journal Gazetesi ile yaptığı ropörtajda modacı Giorgio Armani, 'Amacımız turizm sektörüne yeni bir anlayış getirip, modern ve basit çizgilerle farklı bir akım yaratmak. Altı yıldızlı otel anlayışını yerleştirmek' dedi.

Armani otellerde kendi tasarımı olan Armani Home ev eşyaları ve kıyafetlerinde satışa sunulacağını bildirdi.

ixtanbul
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>