>

MODA - STİL

Hoş Kokulu Hediyeler

Miniçiçek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde çalışanlarına farklı bir hediye sunmak isteyen şirketlere özel...
 
   
 
 
     

Miniçiçek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde çalışanlarına farklı bir hediye sunmak isteyen şirketler için birbirinden güzel çiçek seçenekleri sunuyor.Dünyada ve ülkemizde her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya kadınlar günü, bu yıl 8 Mart Salı günü kutlanacak. Çalışan kadınlar için çok daha farklı bir önemi olan bu günde, kadın çalışanlarınıza bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

8 Mart sabahı kadın çalışanlarınızın masasında göreceği sürpriz miniçiçeklerle çalışanlarınıza verdiğiniz önemi gösterebileceğiniz birbirinden farklı onlarca miniçiçek seçeneği sizi bekliyor.

Miniçiçek, şık tasarımlı saksısı ve uzun süre yaşabilme özellikleriye günümüzün çiçek anlayışına getirdiği farklılık ile dikkat çekiyor. Dikkat çekici ve yeni bir çiçek sunumu anlayışına sahip olan Miniçiçek, internetten ve İstanbul’un büyük alışveriş merkezleri’nden satın alınabiliyor.

Toplu siparişlerde 8 Mart’a özel uygun fiyat seçenekleri sunan miniçiçek, kurumların kadın çalışanlarına farklı bir sürpriz yapabilmelerini sağlıyor.

Çalışanlarınıza ve sizin için değerli olan kişilere kendilerini özel hissettirebileceğiniz yepyeni bir hediye seçeneği olan Miniçiçek, birbirinden güzel 7 çiçek türü ve 30’dan fazla özel tasarımlı saksı seçeneği sunuyor.

Miniçiçek hakkında bilgi almak ve toplu siparişler için fiyat seçeneklerini öğrenmek için 0216 355 45 90’ı arayabilir, www.minicicek.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Kurumsalhaberler.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>