>

MAGAZİN

Aydilge ve Sehabe`den Sedyeli Şov!!!

`Bir Ayda Unutursun` şarkısına yaptıkları düetle hem rap hem de alternatif pop müzik dinleyicilerinden büyük beğeni toplayan Aydilge ve Sehabe, ilk kez aynı sahnede bir araya geldiler.
 
   
 
 
     

AYDİLGE HASTA, SEHABE DOKTOR...

Beşiktaş If Performance sahnesinde gerçekleşen konserde doktor kıyafeti giyen ve ameliyat maskesi takan rapçi Sehabe, izleyicilerde büyük şaşkınlık ve merak uyandırdı. Ama gecenin asıl sürprizi Sehabe'nin sedyeyle sahneye taşıdığı Aydilge oldu. Müzikseverlerin şaşkın bakışları arasında sahneye ameliyat sedyesi ile çıkan Aydilge, şarkının başlamasıyla beraber ayağa kalktı ve sevenlerine derin bir oh çektirdi. Aydilge'nin sürprizi ile daha da coşan kitle, ikilinin ''Sen'' şarkısına coşkuyla eşlik ettiler.

YÜZLERCE KİŞİLİK POP&RAP KOROSU

Sahnede birlikte seslendirdikleri şarkılarla aşkın hastalıklı hallerine vurgu yapmak için doktor ve hasta kılığında sahneye çıkan ikili, çok kısa sürede on milyon izlenmeye ulaşan ve Türkçe rap listelerinde zirveye oturan ''Bir Ayda Unutursun'' adlı şarkılarını da etkinlik alanını dolduran yüzlerce kişi ile birlikte koro halinde söylediler.

ÜÇÜNCÜ KLİP YOLDA...

Öte yandan Aydilge ve Sehabe, yakında üçüncü düetleri ''Sarılsak Geçer Gibiydi'' şarkısına da bir klip çekeceklerinin müjdesini verdiler.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>