>

MAGAZİN

Babalar Gününde Erol ve Murat Evgin’den Muhteşem Konser

Baba oğul Evginler, 13 yıl sonra aynı sahnedeler...
 
   
 
 
     

Zorlu Alışveriş Merkezi, 21 Haziran Babalar Günü'nü çok özel etkinliklerle kutladı. Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin ve şarkılarıyla, yaptığı dizi müzikleriyle gençlerin beğenisini kazanan oğlu Murat Evgin en sevilen şarkılarını birlikte seslendirdi. Baba oğulun esprileriyle süren konser, renkli anlara sahne oldu.

Zorlu, Babalar Günü'nde iki sevilen sanatçıyı ağırladı. Erol Evgin ve Murat Evgin’in Babalar Günü'ne özel, en sevilen şarkılaırnı seslendirdiği konser, Murat Evgin'in sahnede tüm babaların Babalar Günü'nü kutlamasıyla başladı. Murat Evgin'in çocukluğuna dair anekdotlarıyla renklenen konser, Erol Evgin'in eşlik etmesiyle devam etti. Konser esnasında Murat Evgin babasına Babalar Günü için bir şapka hediye etti.

Oğluyla birlikte bir konserde 13 yıl sonra ilk kez bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Erol Evgin, sahneye torununu ve yeğenini ve Zorlu'daki minik misafirleri davet etti. Murat Evgin'in oğlu Erem Erol Evgin sahnede hem babasının hem de dedesinin Babalar Günü'nü kutladı.

Konserin ikinci bölüme solo olarak devam eden Erol Evgin ba,ba ve dede olmanın önemine de değindi.

Yaklaşık 2 saat boyunca devam eden konser, Zorlu'nun misafirleri tarafından büyük ilgi gördü.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>