>

MAGAZİN

Big Brother Çok Yakında Star’da

Efsane program Big Brother’ın büyük ödülü belli oldu: Tam 1 milyon lira
 
   
 
 
     

120 ülkede 320 sezondan fazla yayınlanan, milyonlarca kişinin nefesini tutarak izlediği efsane program ‘Big Brother’ artık Türkiye’de... Hem muhteşem bir dünyanın kapısını aralamak hem de 1 milyon liralık büyük ödülü kazanmak için tek yapmanız gereken ‘startv.com.tr’ adresine başvurmak Dünyanın medya prodüksiyon devi Endemol Shine’ın 1 milyon lira ödüllü efsane programı ‘Big Brother’ için geri sayım başladı.

100 GÜNÜN SONUNDA 1 MİLYON LİRA

100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bu stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güçleri ve yeteneklerini yarıştırdıkları görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışan yarışmacılardan biri, 100 günün sonunda 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. Kuralların her an değiştiği, heyecanın ve aksiyonun zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal hayat fenomeni.

AZ ÇATIŞMA, BOL EĞLENCE

‘Big Brother’da öne çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar, pozitif rekabet ve dayanışmanın dışında, ‘Big Brother’ın, onlara verdiği akıl sınırlarını zorlayan aksiyon ve aldatmaca dolu görevlere karşı da mücadele edecek.

EN BÜYÜK PLATO

Dünya televizyonlarında bir devrim olarak anılan, 15 yıldır tüm dünyayı ekranlara bağlayan efsane program ‘Big Brother Türkiye’ için İstanbul’da bugüne kadar kurulmuş en büyük program platosu hazırlanıyor. Endemol Shine Türkiye ekibi, 3000 metrekarelik bir alanda, 80’den fazla kamera ve 120 mikrofonla her anı izlenen bu evi, yayına taşımak için 300 kişiyle aralıksız çalışıyor.

BAŞVURU İÇİN ADRES: STARTV.COM.TR

Bu ihtişam dolu dünyaya katılmak ve 1 milyon lira olan büyük ödülü kazanmak için geri sayım başladı. Şimdiden binlerce kişinin başvurduğu bu ihtişamlı dünyaya katılım için adayların tek yapması gereken Star TV’nin, ‘startv.com.tr’ adresinden web sayfasındaki formu doldurmak.

Tüm dünyada yarışma programlarının öncüsü sayılan ‘Big Brother Türkiye’ renkli yarışmacıları ve eğlenceli dünyasıyla ile çok yakında Star’da...

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>