>

MAGAZİN

Britney, ‘Kabbalah gelini’ olmak istiyor.

Kabbalah’ya gönül veren Britney Spears, ailesini kızdırdı. Ayrıntıları okumak için tıklayın...
 
   
 
 
     
İnternetteki “netscape” ve “msnbc” sitelerinin haberlerine göre, Kasım ayında dansçı Kevin Federline ile hayatını birleştirecek olan Spears, “Kabbalah töreniyle evlenen ilk ünlü” olmak için kolları sıvadı.

Spears bu düşüncesini hayata geçirmek için hazırlık yaparken, çok güçlü bir engelle karşılaştı. Protestanlığın bir kolu olan Baptizm’e mensup olan aile kızlarının rahip tarafından evlendirilmesini arzu etti. Ailesini bir türlü ikna edemeyen Britney Spears’ın şimdi her iki inancın da izlerini taşıyan bir düğün organizasyonunu planladığı kaydedildi.

“DÜNYANIN EN GÜZEL GELİNLİĞİ” HAZIR

Bu arada, Spears’ın düğününü organize etmek için kolları sıvayan annesi Lynne Spears, hemen her ayrıntıyla meşgul oluyor. Hazırlıklar içerisinde son olarak gelinliği seçtiklerini dile getiren anne Spears, “Britney ve ben düğün hazırlıklarıyla çok meşgulüz. Herşeyin en iyi şekilde olması için uğraşıyoruz” dedi. Gelinlikle ilgili şu anda herhangi bir detay vermek istemediğini belirten Lynne Spears,”Ancak şunu söyleyebilirim ki dünyanın en güzel gelinliği” açıklamasında bulundu.

Kevin Federline ile Britney Spears, 20 Kasım’da dünyaevine girecek. İlk evliliğini Las Vegas’ta çocukluk arkadaşı Jason Alexander ile yapan Britney Spears, 55 saat süren evliliğin ardından jet hızıyla boşanmıştı.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>