>

MAGAZİN

Bülent Ersoy Ramazan Bayramı’nda Kıbrıs’ta Sahne Aldı!

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Türk Müziği’nin Divası Bülent Ersoy’u büyüleyici sahnesinde ev sahipliği yaptı.
 
   
 
 
     

Eşsiz ses gece boyunca sahne performansıyla herkesi kendisine hayran bıraktı.Diva Bülent Ersoy Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Kıbrıs Kıbrıs’ın merkezi Girne’de adeta Osmanlı Saraylarında konaklama hissi veren The Savoy Ottoman Palace’ta sahne aldı. Diva sahne öncesinde basın mensuplarına verdiği röportajında; “Öncelikle tüm Türk milletinin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor ve hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden diliyorum” dedi.

Kostümü için 180 metrelik kumaş aldı


Göz kamaştırıcı kostümüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Bülent Ersoy kıyafetiyle ilgili; “ Bugün Kıbrıs sahnesinde giyeceğim eşsiz parçayı sevgili modacım ve yakın dostum Şehriban İpek çok kısa zamanda büyük emekler verilerek tasarladı. Kırmızı çiçekler özenle hazırlandı, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Daha çok fuşya, turkuaz , çingene pembesi gibi patlak renkleri tercih ediyorum, kırmızı favori renklerim arasında değil ama bu elbisenin kumaşını çok beğendim. Ünlü bir markanın tasarımı olan bu kumaşın 180 metrelik tüm bütün topunu kimse giymesin diye aldım. ” dedi.

Yeni albüm müjdesi


Kadim dostum ve yapımcım Fevzi Siverek ile görüştüğünü belirten Ersoy; “Fevzi iki parça okumam konusunda ricada bulundu. Belki bayramdan sonra iki parça okurum diye düşünüyorum.” diyerek yeni hazırlıkların müjdesini verdi.

“Tarkan müstesna kalitede bir insan”

Tarkan ile bir düet hazırlığını olacak mı sorusunu yanıtlayan Ersoy; “Şuan için Tarkan beyefendinin bir eserini okumuyorum. Bu sebepten bir düet hazırlığımız da yok. Kendisi çok kıymetli ve çok sevdiğim müstesna bir kalitede bir insan ve çok değerli bir sanatkar. Her ne kadar batıcılar Tarkan’ın kendilerinden olduğunu düşünse de ben bizden olduğunu üstüne basa basa söylüyorum” diyerek Tarkan’ın da kulaklarını çınlattı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>