>

MAGAZİN

Catherine Zeta-Jones'a Mutfak Yasak!

Michael Douglas, güzel eşi Catherine Zeta-Jones'un mutfakta neden olduğu kaza yüzünden eşine "mutfağa girme" yasağı koydu.
 
   
 
 
     
Internetteki ''peoplenews'' sitesinin haberine göre, çiftin New York'taki apartmanda yemek pişirmek isteyen Zeta-Jones, tavayı ocakta unutunca bir anda mutfağı alevler sardı.

Mutfakta bulunan yangın söndürücüyü kullanmak yerine daireden koşarak çıkan ve asansörü beklemeye başlayan Zeta-Jones, eşinin gazabından kurtulamadı. Douglas, eşine, ''bundan sonra mutfağa girmeyeceksin'' talimatı verdi.


Mutfağa girmesi yasaklanan iki çocuk annesi Zeta-Jones, eşinden gelen tepkiye rağmen şu anda düşününce olaya güldüğünü söyledi. Yangın söndürücüyü alarak müdahale etmek yerine itfaiyeyi beklediğini anlatan Zeta-Jones, büyük bir risk aldığını sonradan farkettiğini belirtti.

Michael Douglas'ın kendisine çok sinirlendiğini ifade eden Catherine Zeta-Jones, ''Michael, bana, 'sakın bundan sonra mutfağa girme' dedi. Neyse ki çocuklar evde değildi. Ama, evde olsalardı onları da alır kaçardım'' açıklamasında bulundu.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>