>

MAGAZİN

Cenk Eren: “Türkiye’de 5 Yıldızlı Star Çok Ama Ben Butik Starım”

Eğlence sektörünün vazgeçilmez sanatçısı Cenk Eren, bu yazın en gözde şarkılarından birine imza attı.
 
   
 
 
     

Yaza özel şarkısı Hay Aksi’yi geçtiğimiz gün müzikseverlerle buluşturan Cenk Eren 2019 yazına bomba gibi girecek!

Eğlence ve sahne dünyasının efsane ismi Cenk Eren, yılların sahne tecrübesini çıkardığı şarkılarla da pekiştiriyor. Tanju Okan ve Ferdi Özbeğen şarkılarını seslendirdiği “Repertuvar” proje albümlerindeki güçlü yorumculuğuyla müzik severlerden büyük beğeni toplayan Cenk Eren, bu kez de yeni şarkısı Hay Aksi’yle geliyor.

Yunanistan’ın sevilen şarkıcısı Nikos Vertis’in “Eimai Mazi Sou” isimli şarkısını Sarp Özdemiroğlu düzenlemesi ve İsra Gülümser’in yazdığı Türkçe sözlerle yeniden yorumlayan Cenk Eren, yeni şarkısıyla bu yaz kendinden sıkça söz ettirecek.

Yeni şarkısı Hay Aksi’nin tanıtımında; sanat dünyasında kendini konumlandırdığı yeri ‘butik star’lık olarak yorumlayan Cenk Eren ‘‘Türkiye’de çok kıymetli starlar var. 5 yıldızlı star çok Türkiye’de… Bense daha butik bir starım. Herkes 5 yıldızlı otelde tatil yapmak, yeri geldiğinde de çok şık bir butik otelde konaklamak ister. Ben kendi şarkıcılığımı öyle görüyorum. Bu son 2–3 yıldır yaptığım albümlerle de alakalı’ cümleleriyle duygularını ifade etti.

 

Etiketler: Cenk Eren, Hay Aksi, Müzik
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>