>

MAGAZİN

Demi Moore 44 yaşına ‘mutlu’ girdi

Sinema dünyasının ünlü yıldızı Demi Moore 44 yaşına “mutlu ailesiyle” girdi. Moore, “Ben, eşim Ashton Kutcher, kızlarım, eski kocam Bruce Willis, bir takımız ve büyük, mutlu bir aileyiz” dedi.
 
   
 
 
     

NBC televizyonunda yayınlanan “Access Hollywood” programına konuk olan ve cumartesi günü 44 yaşına giren Moore, ailesinin fertleri arasındaki ilişkiyi anlattı.

Son günlerde Hollywood’da birbiri ardına ayrılık haberleri gelirken “büyük ailesiyle” gurur duyduğunu ifade eden Demi Moore, eşi Ashton Kutcher, eski kocası Bruce Willis ve kızları Rumer, Scout ve Tallulah’nın “mutlu, büyük bir aile” olduklarını söyledi.

“Biz bütün tatillerimizi birlikte geçiririz” diyen Moore, bu durumu da, “Biz ailemizdeki değişikliklere rağmen çocuklarımızı birinci öncelik olarak görme kararı aldık” diye özetledi.


“O DA BENİM MUTLULUĞUMU İSTİYOR”
Bruce Willis ile de iyi bir ilişki içinde olduğunu belirten Moore, “Ben onun mutluluğunu istiyorum. Bence o da benim mutluluğumu istiyor” dedi.

Eşi 28 yaşındaki Ashton Kutcher’ı da “örnek ve harika bir baba” olarak nitelendiren güzel oyuncu, Kutcher’ın kızlarının yaşamının bir parçası olduğunu, bunun örneğine de sık rastlanmayacağını söyledi.

Bruce Willis ile Ashton Kutcher’ın da çok iyi bir ilişki içinde olduklarını vurgulayan Moore, “Bruce ve Ashton, karşılıklı bir saygı içindeler. Onları bir takıma benzetebiliriz. Bence, biz hepimiz bir takımız ve çocuklarımız için en iyisini istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Demi Moore ile Bruce Willis, 13 yıllık evliliğin ardından 2000 yılının Ekim ayında boşanmıştı. Moore, geçen yıl Eylül ayında hayatını ünlü oyuncu Ashton Kutcher ile birleştirmişti.


ntvmsnbc.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>