>

MAGAZİN

Düz saçlar partisinde ünlüler geçidi...

Neşe Erberk Model Ajansı, yaz mevsimini
Türkiye’de hiç uygulanmamış bir parti konseptiyle karşıladı.
 
   
 
 
     
Pantene’in sponsorluğunda gerçekleşen partiye Neşe Erberk Model Ajansı’na bağlı mankenlerin yanı sıra Mehmet Ali Erbil, Siren Ertan, Gülay Kamaz, Ali Sayar, Vatan Şaşmaz, Atilla Saral, Tayfun Duygulu, DJ Yavuz, Noella, Didem Taslan ve Pantene Güzellik Yolculuğu 2004 birincisi Betül Baykal gibi pek çok tanıdık sima da katıldı.

Ajansın yeni ofisinde yapılan partiye konuklar, dünyadaki 2004 yaz trendine uygun olarak düz saçlarla katıldı.

Neşe Erberk Model Ajans Türkiye’de ilk defa konsepti ve katılım şartı "düz saç" olan bir parti düzenlendi. Pantene’in sponsorluğunda düzenlenen parti bir çok ünlü isme ev sahipliği yaptı.

Düz saçın tüm dünyada trend olmasından hareketle tasarlanan parti, farklı model ve tarzlarda birbirinden güzel düz saçların sergilendiği bir akşama dönüştü. Dalgalı veya kıvırcık saçlı konukların bile konsepte uygun olarak düz saçlarla geldikleri parti, şimdiden 2004 yazının unutulmazları arasındaki yerini aldı.

Eğlence hayatında belirli bir kıyafet zorunluluğuna alışık olan konuklar, saçın başrolde olduğu bir partiyi ilginç bulduklarını belirtirken; ev sahibi Neşe Erberk de yazı yaz trendleriyle karşıladıkları için mutlu olduğunu söyledi.

Partide düz saç trendini en iyi taşıyan ve yansıtan kişi olarak Gülay Kamaz seçildi.

Trendler "düz saç" diyor

Dünyadaki trendler de kadınların düz saçlara sahip olmak ve daha güzel görünmek istediğini gösteriyor. Bunda sinema ve şov yıldızlarının tercihleri kadar, düz saçın modası geçmeyecek bir klasik olmasının da etkisi var. Ayrıca uzmanlar, ışığı en iyi yansıtan saç tipi olduğu için düz saçların daha parlak, sağlıklı ve dikkat çekici bir görünüme sahip olduğunu belirtiyor.

Neşe Erberk Model Ajansı’nın yaz partisine sponsor olarak trendlere dikkat çeken Pantene, düz saça sahip olmak isteyenlere Pantene Ekstra Düzleştirici Bakım Serisi’ni öneriyor.

Pantene ile saçlar üç kat daha düz...

Saçlardaki elektriklenmenin düz ve parlak görünümü engellemesi, özellikle kadınlar için önemli bir problem oluşturuyor. Kadınlar bu sorunla saçlarını sürekli toplayarak ya da fön çektirerek baş etmeye çalışıyorlar. Pantene’in düz ve hafif dalgalı saçlara yönelik olarak hazırladığı Ekstra Düzleştirici Bakım Serisi, her saç telini kontrol altına alarak elektriklenmeyi ortadan kaldırıyor ve ilk yıkamadan itibaren saçları üç kata kadar düzleştiriyor. Aynı zamanda saçın şeklini daha uzun süre ve aynı güzellikte korunmasını da sağlayan Pantene Ekstra Düzleştirici Bakım Serisi, şampuan ve besleyici bakım kompleksinden oluşuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>