>

MAGAZİN

Gökhan Keser:“Survivor’dan Çok Şey Öğrendim”

“Survivor’da mutlu olduğum ve üzüldüğüm an aynı.
 
   
 
 
     

Bir iletişim oyunumuz vardı belki hatırlayanlar vardır. Merve’nin Gökhan Gökhan diye kumları sıkarak hüngür hüngür ağladığı an. O anda hem mutlu olmuş hem üzülmüştüm. Adada çok büyük sakatlık yaşamadım ama bir gün ayağıma kütük düşmüştü. Yaşadığım sakatlıkları kimsenin gözüne sokmadım. Her tarafım delik deşik oldu hatta bileğimde iz kaldı. Kütüğün düştüğü anı mesela yayınlamamışlar. Survivor’a gittiğime pişman değilim. Giderken çok soru işareti vardı kafamda, ne işim var diye düşündüm ama sonra iyiki de gitmişim dedim. Hayatıma çok güzel şeyler kattı. Bildiğim zannettiğim bütün kelimelerin gerçek anlamını orada öğrendim. Yarın öbür gün çocuğuma vereceğim öğütler olacak.”

“Adada rol yapanlar var”


“Ahmet Dursun ve Merve Aydın rol yapmıyorlar. Orada oynayan isimler başka. Daha önce yaşadığım için biliyorum. Fazla konuşmak istemiyorum çünkü herkesin yaptığı göz önünde bir işi var. Şu anki All Star’da olmak istemezdim. Benim yapmış olduğum bir iş var. İyiki gitmişim, Acun Ilıcalı’ya çok teşekkür ederim, hayatıma çok şey kattı. İkincisi kendi işime ihanet olurdu. Zaten bir teklif de olmadı.”

“Ego savaşından düet yapamıyoruz”

“Düet yapmak istediğim şu an aklımda olan kimse yok, Sıla’dan sonra da çok olmaz gibi geliyor. Sıla çok başka, ilk albümde de prodüktörümdü. Çok büyük şanstı benim için. Sıla’ya vokallik yapmak okul gibiydi. Onun sayesinde çıkmadığım sahne kalmadı. Albüm çıkmadan önce bu benim için özel bir tecrübe oldu. Saolsun beni hiç yalnız bırakmadı, her klip çekimine geldi. Sıla ile yapmışım daha kimle yapıyım. Sonuçta dünyada bir çok isim bir çok şarkıya düet yapıyor ve o şarkılar daha da büyüyor. Bizde ego savaşlarından dolayı o toplara kimse girmek istemiyor ama ben çok soğuk bakmıyorum. Şarkı ile de alakalı tabi.”

“Eski sevgilimi klibimde oynatmam”

“İşte benim stilim yarışmasındaki kızla aşk yaşadığım doğrudur. Şu an hayatımda kimse yok maalesef. O kız güzeldi, huyu da güzeldi. Arkadaşım şu an tabiki konuşuyoruz ama klibimde oynatmam.”

“Farklı olmak adına saçmalamam”


“Turkuaz rengini çok severim ama normalde hep siyah giyinirim. Sade giyinmeyi seviyorum. Abartıyı sevmem, farklı olmak adına saçmalamayı tercih etmiyorum. Daha sade, daha şık olmayı seviyorum. Erkek modası kadın modası kadar olmasa da var ama moda insanın kedine yakışanı giymesidir. Moda diye bir şeyi giyeceğime hiç giymem daha iyi.”
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>