>

MAGAZİN

Hakan Yıldırım İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tanıttı

Hakan Yıldırım imzalı H by Hakaan Yıldırım İlkbahar Yaz 2015 koleksiyonu önce iş, sanat, moda ve cemiyet hayatının yakından tanıdığı isimlerle tanıtıldı.
 
   
 
 
     

Başarılı işbirliğinin ilk koleksiyonu olan H By Hakaan Yıldırım İlkbahar Yaz 2015 tasarımlarını görmeye gelenler arasında Sinem Güven, Tolga Sezgin, Mehtap Elaidi, Mahmut Anlar, Deniz Marşan, Özgür Masur, Müge Sırmabıyık, Raisa-Vanessa Sason, Duygu Akdeniz, Meltem Cumbul, Sinem Kobal, Öner Evez, Nazlı Goldenberg, Serkan Şedele, Ediz ve Mehmet Yüce Başoğlu gibi sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri de vardı.
 Gecede keyifli bir akşam geçiren misafirler, DHL Express’in işbirliği ile hayata geçen koleksiyonu yakından inceleme fırsatı buldular.
 Geceye katılanlar arasında yer alan DHL Express Pazarlama,Müşteri İlişkileri ve İletişim Direktörü Nil Keskin Keleş: Moda endüstrisini ve yetenekli tasarımcıları uluslararası alanda destekleme çabalarımız kapsamında Hakan Yıldırım gibi başarılı bir tasarımcıya destek olmaktan gurur duyduk.” dedi. Aynı zamanda Londra Moda Haftası gibi önemli bir uluslararası etkinliğe bir Türk tasarımcının koleksiyonunu taşımış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ve 2 yıldır devam eden işbirliklerini böyle anlamlı bir geceyle taçlandırmaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Nil Keskin Keleş “DHL Express olarak tekstil sektörüne numune taşımacılığı, acil gönderi hizmetleri, fuar taşımacılığı gibi daha birçok hizmetle destek veriyoruz. Tekstil sektörünün güvenilir bir iş ortağı olmaya devam edeceğiz.”


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>