>

MAGAZİN

Halil İbrahim “Olmaz Olmaz”

“Olmaz Olmaz” Orjinalist imzası ile yayında!
 
   
 
 
     

Halil İbrahim 1982 Yılında Sivas’da doğdu. İlkokul yıllarında müsamere ve okul korosu ile başlayan oyunculuk ve müziğe olan ilgisi, lise yıllarında da tiyatro ve müzik eğitimleri almakla devam etti.

Üniversite eğitimini Akdeniz Üniversitesi Makine Teknisyenliği bölümünde ikincilik ile tamamladı.

2007 yılında meslekte önemli bir kariyer yapma imkanı sunan "Best Model of Turkey" yarışmasına girerek "Best Promising” (gelecek vaad eden erkek model) ünvanını kazandı.

Yarışma sonrası yer aldığı dizi, film ve reklam oyunculuğu hayatında önemli tecrübeler elde etmesini sağladı. Aynı zamanda birçok defile ve organizasyonda modellik kariyerini önemli noktalara taşıdı.

İlerleyen zaman içerisinde müzik çalışmaları ile ilgili yaptığı girişimler esnasında, önemli bir müzik yönetmeni ve yorumcusu olan Suat Aydoğan ile tanışması, bu alandaki heyecanını oldukça iyi etkileyip, çalışmalarına hız kazandırdı.

Halil İbrahim’in ilk single çalışması olan "Olmaz Olmaz"ın söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Suat Aydoğan’a ait.

Masteringi Londra Abbey Road Stüdyolarında Miles Showell tarafından yapılan “Olmaz Olmaz” ın VEGA Production tarafından çekilen klibinin yönetmenliğini ise aynı zamanda tanınan bir oyuncu olan Gökhan Mumcu üstlendi.

https://www.youtube.com/watch?v=6_oqWCIA3Rc

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>