>

MAGAZİN

Hollywood'da balık eti modası...

Bir dönem zayıflıklarıyla konuşulan ünlüler, ölüm diyetlerine son vererek sağlıklarına kavuştu.
 
   
 
 
     
Internetteki ''msn'' sitesi, ölüm diyetine son vererek sağlıklı görüntüye kavuşan ünlüleri tanıttı. Nicole Kidman, Jennifer Aniston gibi yıldızların hala zorlu rejimlerle sağlıklarıyla kumar oynadığının belirtildiği sitede, diyeti boş veren ünlülerin eski ve yeni hallerine yer verildi.

Buna göre, ''Ally McBeal'' dizisindeki mutluluğu arayan bekar avukat rolüyle tanınan Calista Flockhart, her ne kadar çoğu insana oranla hala zayıf olsa da 1998'deki ünlü manken Twiggy'ye rahmet okutan görüntüsünden uzaklaştı. Zayıflığı yüzünden anoreksiya hastası olduğu yorumları yapılan Flockhart'ın 6 sene önceki görüntüsü, zayıflamak isteyenler için bir ibret belgesi.

Şimdi sağlıklı kiloya sahip olan yıldız, İngiltere tatilinde kumpir ve sosis yerken görüntülendi.

Aynı dizide rol alan Portia de Rossi de 4 sene önce kelimenin tam anlamıyla ''iskelet'' gibiydi. Ölüm diyetlerine veda eden Di Rossi, o günler sorulduğunda, ''O kadar diyet yaptım ki korkunç hale geldim'' açıklamasında bulundu.

-FİLM SAYESİNDE...-

''Bridget Jones'' serisinin ünlü oyuncusu Oscarlı Renee
Zellweger'in kilo alma hızı da Oscarlık...

Geçen yılın aynı döneminde kemikleri neredeyse dışarıda olan Zellweger, yapımcıların Bridget Jones'e benzemesi yönündeki isteği üzerine 11 kilo aldı. Kilo başına 2 milyon dolar önerilen Zellweger, bu sayede sağlıklı bir görünüme kavuştu. Hayranları şimdi güzel yıldızın yine diyete girerek eski kilosuna inmemesini umut ediyor.

''Metabolizmam hızlı işliyor'' diyerek ölüm diyeti yaptığını reddeden Lara Flynn Boyle'un metabolizması yavaşlamış olmalı ki o da kilo alan ünlüler kervanına katıldı. Yaptığı rejime ara vererek 1 yılda kilo alan Boyle, şimdi görenlerin rahatsız olup kafasını çevirdiği zayıflığından uzak.

-BEBEK ''APPLE'' SAĞOLSUN...-

Dokunulsa kırılacak biblo görümündeki Oscarlı güzel Gwyneth Paltrow da hamile kalınca yüzüne renk geldi.

Bir zamanlar Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Helen Hunt gibi aşırı zayıf ünlüler kulübünün üyesi olan Paltrow, kızı Apple'ı doğurduktan sonra basında yer alan görüntüsüyle göz doldurdu!

Sağlıklı görüntüsüyle objektiflere gülümseyen Paltrow, ''Ben 3 yıldır beyaz ekmek yemiyordum. Ama hamileyken her besinden almaya mecbur kaldım. Patates kızartması bile yedim. Hamile kalmaktan hoşlandım.

Aslına bakarsanız büyük görünmek ve hatta doğurduktan sonra bile büyük görünmek hoşuma gitti'' dedi.

Bir zamanlar tıpkı Hollywood güzelleri gibi diyet yapan Billy Bob Thornton ile Ethan Hawke da sporla kaslı ve gürbüz bir görünüme kavuştu.

Site, diyete son verip sağlığına kavuşan diğer ünlüler Kelly Ripa,Teri Hatcher, Selma Blair ve Brittany Murphy'nin de eski ve yeni fotoğraflarını yayınladı.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>