>

MAGAZİN

Hugh Jackman İstanbul’a Geldi

Dünyaca ünlü yıldız Hugh Jackman Zorlu’daki gösterisi için İstanbul’a geldi.
 
   
 
 
     

Bundan birkaç yıl önce Academy (Oscar) Ödülleri’ni, muhteşem bir performans ile sunarak tüm dünyanın dikkatini çeken ünlü aktör Hugh Jackman, 17 – 20 Mart tarihleri arasında Zorlu’da gerçekleştireceği gösterisi öncesinde İstanbul’da basın ile bir araya geldi...

Ünlü yıldız basın toplantısına, Pharell Williams’ın Happy şarkısı eşliğinde dans ederek çıktı. Bir basın mensubunun ricası üzere ise Elvis Presley’in Fever şarkısından kısa bir bölüm seslendirdi.

Bir de müjde verdi; gösterisinde sürpriz bir Türk sanatçı ile sahneye çıkacak.

Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de aranan yüzlerinden olan Hugh Jackman, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahneleyeceği çok özel bir gösteri için İstanbul’a geldi. Türkiye’deki hayranları ile buluşmanın heyecanını yaşayan ünlü yıldız, sadece 4 özel performans ile sahnede olacak.

İstanbul heyecanı!

Basın ile bir araya geldiği toplantıda heyecanlı olduğu gözlenen ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nden çok etkilendiğini belirten Hugh Jackman, “Türk seyircisi böyle bir merkeze sahip olduğu için çok şanslı. İstanbullu sanatseverler ile bu muhteşem sahnede buluşmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Türk kahvesi vazgeçilmezi…

İstanbul’a olan bağlantısından da söz eden Jackman, “Büyük büyük babam burada yaşıyordu. Kimse emin değil ama sanırım burada bir bankada çalışmış. Babam da birçok kere Türkiye’ye geldi ve bana der ki ‘Sen kısmen Türk’sün, Türk sayılırsın.’ O yüzden Türk kahvesine bayılıyorum. Yani sabahları kalktıktan sonra bir fincan Türk kahvesi içmek kadar beni mutlu eden bir şey yok” dedi.

Basın mensuplarından gelen “Osmanlı torunu olduğunuz doğru mu?” sorusuna ise ünlü yıldız, “Aslında biraz karışık. Yani ailemin bazı üyeleri, bazıları Türk’tü diyor. Bazıları Yunan’dı diyor. Yani bilemiyorum ama bugün buradayken Türk diyorum. Ama dürüst olmak gerekirse yüzde yüz emin değiliz” şeklinde karşılık verdi.

Jackman’dan canlı canlı “Fever” performansı…

Düzenlenen basın toplantısında Elvis Presley’den “Fever” isimli şarkıyı canlı seslendiren Hugh Jackman, İstanbul’daki gösterisinde sürpriz bir Türk sanatçı ile performans sergileyeceğinin de müjdesini verdi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>