>

MAGAZİN

İpler artık O'nun elinde...

Charlize Theron, bundan sonra filmlerdeki aşk sahnelerini gözüne hoş görünmezse sansürleyecek.
 
   
 
 
     
Internetteki ''imdb'' sitesinin haberine göre, oyuncunun, kontratlarına rol aldığı filmlerdeki kendisinin çıplak göründüğü aşk sahnelerini kesme yetkisini içeren bir madde koydurduğu ortaya çıktı.
     
Oscar ödülünü kazandıktan sonra pek çok film projesi önerilen oyuncu, kendisine bu hakkın tanınması halinde projelere ''evet'' dediğini belirtti.
     
Film projelerini seçerken çok titiz davrandığını da vurgulayan Charlize Theron, ''Ben film kontratlarına her zaman bu şerhi koyduruyorum. Yönetmenime güvenmekten yanayım. Ancak daha sonra izlemek istiyorum. Bu, 'şuramı çekin, buramı çekmeyin' anlamını taşımıyor. Ama, 'eğer çok gerekiyorsa çekin ve lütfen izin verin sonradan izleyeyim' anlamına geliyor'' dedi.
     
Theron, önümüzdeki günlerde MTV'nin ''Aeon Flux'' adlı filmin beyazperde versiyonunda sert ve acımasız dişi ajan Aeon rolünde kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.
     
Charlize Theron, ''Cani-The Monster'' adlı filmde dünyanın ilk kadın seri katili Aileen Wuornos'u canlandırmış ve yapılan makyajla tanınmayacak kadar değişen güzel yıldız oyun gücüyle eleştirmenlerden tam not almıştı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>