>

MAGAZİN

İstanbul'da ünlüler geçidi...

Ünlü modeller Viera Schottertova ve Peter Jackson Çift Geyik Karaca katalog çekimi için İstanbul’daydı!
 
   
 
 
     
ARMANI, CHANEL ve MANGO markalarının güzel yüzlü ünlü fotomodeli VIERA SCHOTTERTOVA ve Star Wars III’te rol alan erkek model PETER JACKSON, ÇİFT GEYİK KARACA’nın katalog çekimleri için İstanbul’a geldi.


Çift Geyik Karaca’nın Sonbahar-Kış 2005/2006 katalog çekimi, dünya çapında üne sahip olan moda fotoğrafçısı HASAN HÜSEYİN tarafından, PPR Stüdyosunda keyifli bir ortamda gerçekleşti.


Katalog çekiminin ardından otelde dinlenen modeller, limuzin ile Dolmabahçe’ye geldiler. Viera Schottertova ve Peter Jackson, saltanat kayığı ile akşam yemeği için BuzYaz’a (Galatasaray Adası), ardından da Reina’ya gidip eğlendiler.

88 yıl boyunca kalite kavramı ile özdeşleşmiş Çift Geyik Karaca, modaya yön vermeyi hedefliyor ve yenilenen yüzü ile klasik tarzının yanı sıra farklı zevklere de hitap etmeye hazırlanıyor.

1940’ların Bohem detayları, 1950’lerin asaleti 2006 kışının temellerini Karaca ile atıyor. Karaca, klasik bakışına modern dokunuşlar vererek oluşturduğu Ordinary Day, Business Class, Cocktail ve Country Club koleksiyonları ile 2005 - 2006 Sonbahar – Kış’ına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>