>

MAGAZİN

Jude Law ve Sienna Miller ayrıldı

Bu yılın başında nişanlanan ünlü sinema oyuncusu Jude Law ve oyuncu Sienna Miller’ın ayrıldığı iddia ediliyor.
 
   
 
 
     
ABD’de yayımlanan magazin dergisi People’ın internet sitesinde yer alan haberde, bu yılın başında nişanlanan ünlü sinema oyuncusu Jude Law ve oyuncu Sienna Miller’ın ayrıldığı iddia edildi.

Çiftin, Jude Law’ın çocuğunun bakıcısıyla ilişkisi olduğunu kabul ederek “Alfie” filmindeki rol arkadaşı Miller’den özür dilemesinin üzerinden aylar geçtikten sonra sona erdiğini kaydeden People dergisi, haberinde herhangi bir kaynak göstermedi.

İngiliz medyasında çıkan bazı haberlerde Law’ın yeniden kazanmaya çalıştığı 23 yaşındaki Miller’ın Law’ın arkadaşı Daniel Craig ile görüldüğü bildirilmişti. Miller yaptığı açıklamada, Craig ile aralarında herhangi bir şey olmadığını ifade etmişti.

32 yaşındaki Jude Law, “The Talented Mr. Ripley” ve “Cold Mountain” filmlerindeki rolleriyle Oscar’a aday gösterilmişti. Law ayrıca, “Sky Captain and the World of Tomorrow”, “Closer” ve “TheAviator” filmlerinde de rol almıştı.

Bu yıl çekilen “The Jacket” adlı korku filminde rol alan Craig’in ismiyse çekilmesi planlanan “007 James Bond” serisinin yenifilminde “Bond” karakterini canlandırabilecek aktörler arasında yer alıyor. Miller ve Craig geçen yıl çekilen “Layer Cake” adlı filmde birlikte rol almışlardı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>