>

MAGAZİN

Kaprisli Julia!

Bebek bekleyen ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow'un hamileliği, Julia Roberts'ın başına dert oldu.
 
   
 
 
     
Uzun süredir bebek sahibi olmak istediği bilinen Roberts, sürekli kendisinin de Paltrow gibi hamile olup olmadığını soran gazetecileri azarladı.

Internetteki ''imdb'' sitesinin haberine göre, kısa bir süre önce hamile olduğunu açıklayan Paltrow'un yaşadığı mutluluk Hollywood gündeminin baş sıralarına oturdu. Çocuğu olmayan hemen her yıldıza ''ne zaman çocuk sahibi olacağını'' soran gazeteciler, sonunda Julia Roberts'tan kelimenin tam anlamıyla ''ağzının payını aldı''.

Kameraman Daniel Moder ile evli olan ve uzun süredir bebek sahibi olmak istediği bilinen Roberts, gazetecilerin bu yöndeki sorularına başta serinkanlı yanıtlar verdi. ''Amerikan TV'' ile yaptığı röportajda çocuk sahibi olmanın tanrının elinde olduğunu ifade eden
Roberts, ''Bence tanrı ne zaman isterse o zaman verir'' dedi.

Eşiyle ilişkisini ise, ''çok olumlu ve derin bir bağ'' olarak nitelendiren Roberts, ''Evlilikte çok talihli olduğum için bütün gün şükredebilirim'' açıklamasında bulundu.

-SONUNDA PATLADI-

İlk röportajında çocuk konusunda serinkanlılığını koruyan Julia Roberts, ''Mona Lisa Smile'' adlı filmi için düzenlenen basın toplantısında aynı sorular tekrarlanınca patladı.

Bir gazetecinin, ''Gwyneth Paltrow hamile kaldı. Siz de biraz solgun ve yorgun görünüyorsunuz. Yoksa hamile misiniz?'' demesi üzerine öfkelenen Roberts, sesini iyice yükselterek, ''Tam 7 gündür gribim. Eğer çok canlı değilsem bundan kaynaklanıyordur'' karşılığını verdi.

Toplantıda bulunan gazetecilerden biri, Roberts'ın sorudan dolayı üzüntü duyduğunu belirterek, ''Julia, sorudan dolayı çok üzüldü. Ama bence gerek yoktu. Çok zararsız bir soruydu. Herhalde üzerine bu konuda çok gidildiği için bunaldı'' açıklamasında bulundu.

Roberts ile Moder, 4 Temmuz 2002'de evlenmişti.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>