>

MAGAZİN

Kenan Doğulu İlk Kez Dj Kabinindeydi

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in Türkiye tanıtımı eşsiz bir partiyle kutlandı.
 
   
 
 
     

Samsung, tüm dünyada heyecanla beklenen yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in Türkiye’deki kullanıcılarla buluşmasını Gelecek Benim Partisi ile kutladı. İstanbullular, Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları için gerçekleştirilen ve heyecanı tüm İstanbul Boğazı’nı saran dev organizasyona tanıklık etti. Kuruçeşme açıklarında boğaza kurulan “Gelecek Benim Adası”nda geleceğin üstün teknolojisiyle tanışma imkanına eriştiler.

Ünlü iletişimci Özgür Aras’ın ev sahipliğ yaptığı bu eşsiz partiye katılan ünlü isimler Samsung için özel olarak Kuruçeşme açıklarında boğaza yerleştirilen “Gelecek Benim Adası” ile unutamayacakları anlar yaşadılar. Adaya ulaşmak için doğrudan İstanbul Boğazı üzerinde yürüme şansı yakalayan ziyaretçiler, bu anları ölümsüzleştirerek yeni akıllı telefonları birebir deneyimleme fırsatı buldular.

Ada heyecanı tüm hafta sonu yaşanmaya devam edecek


Ali Aksoy, Armağan Çağlayan, Arte Tahir, Atilla Saral, Batuhan Begimgil, Bengü, Berkay & Özlem Katipoğlu, Ece Vahapoğlu & Cihan Alpay, Ekin Türkmen, Ender Mermerci & Herman Van Alkamade, Fatma Topbaş, Gonca Vuslateri, Hakan Akkaya, Hazar Ergüçlü, İdo Tatlıses, İzzet Öz, Kemal Şentürk & İpek Bağrıacık, Murat Dalkılıç, Özgecan Gürel, Saba Tümer, Sema Çelebi, Sercan Badur, Sibel Tüzün, Zeyno Gönenç gibi bir çok ünlü isim davetli olarak katıldığı Özgür Aras’ın ev sahipliği yaptığı parti Suada’daki Kenan Doğulu’nun “Now and Then” DJ performans projesiyle devam etti. Keyifli dakikaların yaşandığı parti, gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

Samsung’un “Gelecek Benim Adası” 11 ve 12 Nisan tarihlerinde tüm hafta sonu Kuruçeşme açıklarında ziyaretçilere kapılarını açık tutacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>