>

DİYET

Bütün Yaz Zayıf Kalmanın Sırrı

Sağlıklı şekilde nasıl zayıf kalınır sizler için öğrendik…
 
   
 
 
     

Kadınlar ve güzellik neredeyse eş anlamlı hale gelmiş kelimeler. Diyet yapacağım derken sağlık sorunları yaşamayın diye, sağlıklı şekilde nasıl zayıf kalınır sizler için öğrendik.

Kalıcı zayıflık sağlamak için, piyasada dolaşan şok diyetlerden uzak durun. Öncelikle yemek yeme alışkanlıklarınızda ufak çalı değişiklikler yapmamız gerekiyor. Sebze ve meyve tüketimine ağırlık vermeniz, uzun vadede zayıf ve sağlıklı olmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda erken yaşlanmanın da önüne geçecek olan sebze meyve ağırlıklı beslenme, cildinizin de yenilenmesini sağlayacak.

Ana ve ara öğünleri atlamadan, dengeli şekilde beslenmeye dikkat edin. Ara öğünlerinizde özellikle kırmızı meyvelerden yemeye özen gösterirseniz, tokluk hissi verecektir ve fazla kalori almadan öğünleri geçirmenizi sağlayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken başka bir husus ise, meyve ve sebzeleri mevsimine göre tüketmektir. Kış mevsiminde kiraz yemek, o meyvenin hormonlu olduğunu akıllara getirir ve sağlıklı besleneceğim derken başka rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>