>

MODA - STİL

Sıcak Havalarda Çamaşır Seçimine Dikkat!

Kadınların özellikle sıcak yaz günlerinde en büyük derdi olan çamaşır tercihi zaman zaman kabusa dönüşürken cildinizle direkt temas eden ve tüm gün sizinle birlikte olan iç giyim ürünleri sağlığınız için büyük önem taşıyor.
 
   
 
 
     

Estetiğin ön planda olduğu iç giyim ürünlerini seçerken rahatlık ve konforu ikinci plana atmayın. Tasarım ve renk tercihinden önce sağlığınız ve hijyen açısından size uygun mu dikkat etmelisiniz… Terleten, nefes almayan, beden ölçüsüne uygun olmayan ve konforsuz ürünler hem hijyen hem de rahatlık bakımından tercih edilmemelidir…

Kadınların her anlarında özel ve rahat hissetmelerini ilke edinen Yeni İnci, inovatif ürünleriyle dikkat çekiyor. Yazın sıklıkla tercih edilen Yeni İnci iç giyim ürünleri, hem konforu hem de şıklığı bir arada sunuyor.

Estetik kaygısıyla üretilen sentetik ve naylon kumaşlı ürünlerin aksine Yeni inci, doğal yapısıyla cildin nefes almasına yardımcı olurken pamuksu kumaşı sayesinde teri en iyi şekilde emer ve bakterilerin oluşmasını da engelliyor. Pürüzsüz ve yumuşak yüzeye sahip ürünler cildinizi tahriş etmeyeceği gibi tüm gün size büyük bir rahatlık sunuyor.

Kadınlar için hem konforu hem de şıklığı bir arada sunan Yeni İnci, özel tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Özel dokusuyla danteli birleştiren, renklerin enerjisini dikişsiz ürünlerine yansıtan Yeni İnci, her yaşa ve her bedene uygun ürünleriyle kadınları özel hissettiriyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>