>

MAGAZİN

Opet&Tarkan

Geçtiğimiz ay Tarkan'la anlaşan Opet'in Tarkan konserleri 28 Ağustos'ta İzmir'den start alıyor.
 
   
 
 
     
OPET BÜLTENİ:

20 Eylül İstanbul Konseri ile bitecek olan bu ilk süreçte Opet, bu birlikteliği ve konserler boyunca Akaryakıt İstasyonlarında tüketicilerine sundukları promosyonları geniş kitlelere duyurmak amacıyla Ulusal çapta büyük bir reklam kampanyası da başlatıyor.

Bu hafta ekranlarda izlenmeye başlanan ve çok ilgi gören Tarkan’lı Opet reklam filminde ,Tarkan’ın, “Dudu” şarkısını söylemeye çalışan bir hayranıyla Opet Benzin İstasyonu’nda yaşadığı esprili diyaloğa yer veriliyor.

Ayrıca konserler boyunca, etkinliğin yapılacağı iller boyunca yer alan Opet noktalarını “ Opet&Tarkan Full Force Konserleri” için görsel bir show’a dönüştüren Opet Firması, bu süreçte müşterileri için zengin bir promosyon paketi de hazırladı.

50 Milyon TL. tutarında akaryakıt alanlara, bir Tarkan CD ya da kasetinin hediye edileceği veya konser biletlerinden 5 Milyon tutarında indiriminin uygulanacağı kampanya da, Tarkan hayranlarının sanatçıyla tanışabileceği sürpriz çekilişler ve daha bir çok değişik promosyon da yer alacak.

Bilindiği gibi Koç Grubu ile ortak olan Opet , bu ortaklığın ardından gerçekleştirmeye başladığı atakla Türkiye genelinde daha da yaygınlaşmak ve Opet ve Full Force Ürünü ile daha geniş kitleleri tanıştırmak amacında ve firma yetkilileri kısa sürede Türkiye’nin her noktası, hat da Yurtdışı’nda yaygın bir Opet zinciri oluşturmak için çalışmalarını hızlandırdıklarını belirtiyorlar.

Konser Programı
TARİH ŞEHİR
28.Ağu İZMİR İSFAŞ FUAR ALANI
İ30.Ağu BODRUM BODRUM, YALIKAVAK MARINA
02.Eyl ANTALYA ANTALYA BEACH PARK
05.Eyl KONYA KONYA 3 NOLU TOPRAL SAHA
08.Eyl GAZİANTEP GAZİANTEP SANKO STADI
11.Eyl ADANA ADANA MİMAR SİNAN AÇIKHAVA
13.Eyl ANKARA ANKARA ADORA LAND OTOPARK
16.Eyl E.ŞEHİR ESKİŞEHİR ŞEKER STADI
18.Eyl BURSA BURSA ASMERKEZ
20.Eyl İSTANBUL İSTANBUL PARKORMAN


Tüm Konserler saat 21:00’de başlayacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>