>

MAGAZİN

Kerim Tekin'in Hiç Bilinmeyen Gerçekleri!

Kerim Tekin'in ölümünden 5 yıl sonra hiç bilinmeyen gerçekleri ortaya çıktı. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Flash TV’de yayınlanan ‘Renkli Dünyalar’, Kerim Tekin’in menajeri Halis Bütünley’i buldu ve hiç bilinmeyen gerçekleri su yüzüne çıkardı.

Halis Bütünley, Kerim Tekin’le ilk karşılaşmasını ve onun ilerleyişini anlattı. Bütünley, Tekin’i Kayahan’ın bir şarkısını söylerken keşfettiğini söyledi.

Halis Bütünley, Kerim Tekin’in öleceğini bir gece önceden hissettiğini ve bunu kendisine söylediğini belirtti. Tekin’in korku dolu sözlerinden bir gün sonra Afyon’da bir konsere gittiklerini belirten Bütünley, yol boyunca Kerim Tekin’in sıkıntılı olduğunu ve ‘kötü şeyler olacak’ dediğini anlattı. Bütünley, Afyon dönüşünde kendi araçlarıyla geçirdiği kazayı, şöyle ifade etti: “Bizim aracımız duruyordu, arkadan gelen bir kamyon, bizim arkamızdaki 4 araca vurdu, sonra geldi bizimkine de vurdu. Ve Kerim’i o an kaybettik.”

Halis Bütünley, Kerim Tekin’in Zerrin Özer’le aşk yaşadığını kesin bir dille yalanladı. “Çok yakın arkadaşım” dediği Zerrin Özer’in bu tavrına anlam veremediğini ve Zerrin Özer’in kendisini de bu konuda uyardığını ifade etti. Bütünley, Kerim Tekin’in başka bir sevgilisi olduğunu, evlenmeyi düşündüğünü ve bunu kendisine kazadan 30-35 saniye evvel söylediğini belirtti. Bütünley, “Kazadan 30-35 saniye önce bana bir sevgilisi olduğunu ve evlenmeyi düşündüğünü söyledi. Ben de ‘Tamam. Kerim Tekin olmayı bir kenara bırak, sözleşmeleri yırtıp atalım. Olsun’ diye evlilik düşüncesine tepki göstermiştim” diye konuştu
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>