>

MAGAZİN

Kırmızı rengin kadını: İpek Tuzcuoğlu

İpek Tuzcuoğlu’nun aşk hayatından iş hayatına, duygusal hayatından karakter çözümlemesine kadar renklerin analizini yapan Yahya Üster şok açıklamalarda bulundu.
 
   
 
 
     
Ekranların sevilen sanatçısı oyuncu ve sunucu İpek Tuzcuoğlu, “Darüşşafaka Gymsports” bünyesinde bulunan Renk Center’da Türkiye’nin en önemli renk bilimcisi Metin Yahya Üster’i ziyaret etti.


Renkbilimciye birçok soru yönelten İpek Tuzcuoğlu’nun ayrıca Aura çekimi de yapıldı. Aura çekimi sonucu çoğunlukla kırmızı ve turuncu renklere sahip olan Tuzcuoğlu, en çok kırmızı ve yeşil renklerin kadını.


Kırmızıya çok ihtiyacı olduğu ve kıyafetlerinde, hayatında daha çok kırmızı kullanması gerektiğini söyleyen Yahya Üstel, Tuzcuoğlu’nun acilen bir aşka ihtiyaç duyduğunu, önümüzdeki günlerde de yükselen iş ve başarı grafiğinin devam edeceğini, Tuzcuoğlu’nun televizyonculuk ve oyunculuk hayatında diğer ünlülerden çok farklı ve özgün bir kadın olduğunu belirtti.

Ayrıca Darüşşafaka Gymsports tarafından İpek Tuzcuoğlu’na spor tesisleri bünyesinde bulunan ve yaz kış yüzme olanağı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek ısıtmalı olimpik havuzunun senelik üyeliği hediye edildi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>