>

MAGAZİN

K.Minogue kıyafetlerine 400 bin ziyaretçi

Ünlü şarkıcı Kylie Minogue’un kıyafetlerinin yer aldığı Avustralya’daki sergi, 2 ay içerisinde 400 bin ziyaretçi topladı.
 
   
 
 
     
Kanser hastalığına yakalanan şarkıcının memleketi olan Avustralya’daki sergi, büyük ilgi gördü.

Gezici serginin uğradığı Melbourne, Canberra, Brisbane ve Sidney’deki ziyaretçiler, aralarında Minogue’un video kliplerinde giydiği kostümlerin de bulunduğu 40 parçayı inceledi.

Serginin yaratıcısı Janine Barrand, serginin bu kadar büyük bir başarıya ulaşmasını tahmin edemediklerini söyledi. Gezici serginin Melbourne’deki sanat merkezinde Ocak ayında açıldığını ve şu anda da Sidney’deki Powerhouse Museum’da sürdüğünü belirten Barrand, “Sergiye üç çocuklu anneler, iş adamları, yaşlılar, gençler, her yaştan insanlar geldi” açıklamasında bulundu.


Barrand, serginin Mayıs ayında Sidney’de sona ermesinin beklendiğini, ancak gördüğü ilgi nedeniyle uzatılabileceğini de kaydetti.

Fransa’da sürdürdüğü kemoterapi tedavisini Ocak ayında tamamlayan 37 yaşındaki Kylie Minogue’un sağlık durumunun düzelmeye devam etmesi halinde bu yılın sonlarında Avustralya’ya turne yapması planlanıyor.

NTV

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>