>

GÜZELLİK

Derin kırışıklıklara sıcak çözüm

Derin yüz kırışıklıkları için geliştirilen dünyadaki ilk ve tek termofilik, derin kırışıklık serumu StriVectin-HS...
 
   
 
 
     

Hidro-Termal etkisi ile yüz kırışıklıklarının görünümünü azaltarak daha genç ifadeler yaratıyor.

Derin kırışıklıkların başladığı yer olan Dermal – Epidermal bileşke üzerinde etkili olan StriVectin-HS, cildin biyomekanik özelliklerini iyileştiriyor ve yenilenmesini hızlandırarak hem ince çizgilerin hem de kalın çizgilerin görünümünü azaltıyor. Sıcak suyla ıslatılmış bir havlu ile uygulanan StriVectin-HS, “Dermal–Epidermal Bileşke”nin bütünlüğünü pekiştiren ilk ve tek termofilik derin kırışıklık serumu olma özelliği taşıyor. Doğrudan derin kırışıklıkların köküne inen serum, dermal alt katmandan yukarıya ve dışarıya, cilt yüzeyine doğru, geniş gözenekleri ve belirgin kırışıklıkların görünümünü azaltacak biçimde etki ediyor.


Cildin yapısal bütünlüğünü denetleyen “Dermal–Epidermal Bileşke (DEB)”, Dermis ve Epidermis arasındaki “köprü” molekül geçitlerini kontrol eder. Cildin hemen altında, dalga gibi kıvrılarak katlanan hücrelerden oluşan dar bir duvar şeklindeki bileşke, doku onarımında ve cilt yapısının sağlamlığında önemli bir rol oynar. Cildin yapısal bütünlüğünü kontrol eden DEB, ışık-hasarının ve yaşlanmanın neden olduğu derin kırışıklıkların görsel etkinliğinin azaltılmasının anahtarıdır. Araştırmalar, yaşlandıkça DEB’nin ‘yassılaştığını’, toplam yüzey alanının küçüldüğünü, Dermis ile Epidermis arasındaki bağın zayıfladığını ve böylece inatçı ve derin kırışıklıkların oluşmasına neden olduğunu kanıtlamıştır.

Serum parmak uçları ile doğrudan doğruya göz çevresine, kaş arasına, dudak çevresine ve burun kenarından ağzın köşesine doğru uzanan derin çizgilerin üzerine uygulanıyor. Bir ya da 3 dakika boyunca bekleyip kuruyan serum kremsi bir hal alıyor. Daha sonra sıcak suda ıslatılmış bir yüz havlusunun yüze kapatılması ile serumun uygulanması tamamlanıyor.

Günde iki defa uygulanan serumu kırışıklıklardan kurtulduktan sonra hafta da bir ya da iki defa kullanarak pürüzsüz görünüm korunabiliyor. Ürün uygulama sonrasında diğer cilt kremlerinin kullanılmasında da hiçbir sakınca yaratmıyor.

SiVectin-HS, 326 YTL’lik satış fiyatı ile tüm seçkin eczanelerde satışa sunulmaktadır.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>