>

MAGAZİN

Lopez’in klibine kıskanç koca engeli

Artık evli barklı bir kadın olan Jennifer Lopez’in eski nişanlısı aktör Ben Affleck ile derdi bitmiyor.
 
   
 
 
     
İnternetteki “usweekly” sitesinin haberine göre, mutlu günlerinde “Jenny from the Block” adlı klipte birlikte kamera karşısına geçen nişanlılar kanlı bıçaklı olunca işler değişti.

Gün boyu müzik kanallarında yayınlanan klipte eşiyle eski nişanlısını birarada görmekten deliye dönen Anthony, eşine baskı yapmaya başladı. Lopez de bunun üzerine müzik kanallarına klibin yayınlanmaması için istekte bulundu.

Kanalların Lopez’in bu ricasına nasıl yanıt vereceği merak edilirken, klibin yayınlanmaya devam edilmesi halinde Lopez-Anthony evliliğinin sıkıntılı günlere gebe olduğu belirtildi.

BİR DE SAÇ MESELESİ ÇIKTI

Lopez’in Ben Affleck’in rol aldığı klipten başka ilginç bir derdi daha var. People dergisine açıklamada bulunan ünlü şarkıcının bir çalışanı, Lopez’in saçlarının aslında ince telli ve omuz hizasında olduğunu, peruk kullandığını söyledi. Saçlarının güzelliğiyle ünlenen ve sürekli değişik dergilerde saçlarının güzellik sırlarını anlatan Lopez’in bu söylentinin nasıl çıktığına dair çevresinde araştırmada bulunmaya başladığı kaydedildi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>