>

MAGAZİN

Nicole Kidman 6 Ay Sonra Evleniyor!

Ünlü yıldız Nicole Kidman, 6 ay sonra rock yıldızı Lenny Kravitz ile evleneceğini açıkladı. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Ünlü yıldız Nicole Kidman, yakın çevresine rock yıldızı Lenny Kravitz ile 6 ay sonra evleneceğini açıkladı.

Internetteki ''imdb'' ve ''peoplenews'' sitelerinin haberlerine göre, bir süredir Kravitz ile davetlerde boy gösteren ve son olarak parmağında nişan yüzüğüyle görüntülenen Oscarlı aktör Kidman, yakın arkadaşlarına ve ailesine müjdeyi verdi.

Kidman'ın iyi haberi verdiği kişiler arasında eski eşi, aktör Tom Cruise da yer aldı. 11 yıl evlilikten sonra Kidman ile yollarını ayıran ve hala eski eşiyle iyi ilişkiler içinde bulunan Cruise'un güzel yıldız adına heyecan duyduğu ifade edildi.

Nicole Kidman'ın yakın bir arkadaşı, ünlü yıldızın Cruise'a, nişanlandığını ve nikahın da yaklaştığını haber verdiğini belirterek, ''Nicole, Tom'a Lenny Kravitz'e aşık olduğunu ve nişanlandıklarını söyledi.

Tom, onun adına çok sevindi. Zaten Lenny de artık çok rahat, hiçbir şeyi gizlemiyor. Nicole, 'ben dünyanın en mutlu insanıyım' diyor'' açıklamasında bulundu.

Aynı kişi, Kravitz'in Kidman ile ilişkilerini çok ciddiye aldığını dile getirerek, ''Pekçok insan Nicole'un eğlence için Lenny'ye yaklaştığını sandı. Ama, Kravitz ona büyük değer veriyor ve düğün de 6 ay içinde gerçekleşecek'' dedi.

Daha önce ''Cosby Ailesi'' dizisinde rol alan Lisa Bonet ile evli olan Lenny Kravitz'in bu evlilikten Zoe adlı 14 yaşında bir kızı, Nicole Kidman'ın ise Isabella (11) ve Connor (9) adlı iki evlatlığı bulunuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>