>

MAGAZİN

Pepsi'nin yeni kahramanı David Beckham

Pepsi'nin yeni reklam filminin Gala'sı bu akşam gerçekleşecek.
 
   
 
 
     
Pepsi Team’in dünyaca ünlü 5 futbolcusu David Beckham, Roberto Carlos, Raul Gonzales, Francesco Totti ve Ronaldinho’nun rol aldığı Pepsi’nin yeni reklam filmi “Footbattle”ın galası bu akşam yapılıyor.

“Footbattle” reklam filminin tanıtım ve gösteriminin yapılacağı galası bu akşam Madrid’te Palacio Gaviria’ta gerçekleştiriliyor. Reklam filminde rol alan dünyaca ünlü futbolcular David Beckham, Roberto Carlos, Raul Gonzales, Francesco Totti ve Ronaldinho’nun geceye katılması bekleniyor.

Ortaçağ’da geçen “Footbattle” reklam filminin yönetmenliğini Tarsem Singh yaptı, kostümünü ise “Gladiator” filminde Russell Crowe’un kostümünü tasarlayan Robert Allsopp tasarladı.
Tüm dünyada geniş yankı uyandıracak reklam filminde; 13.yüzyılda 5000 kişilik bir orduya karşı Pepsi uğruna yaptıkları hayranlık uyandıran top oyunlarıyla tüm hünerlerini ortaya koyan, 5 cesur yüreğin (David Beckham, Roberto Carlos, Raul Gonzales, Francesco Totti ve Ronaldinho) savaşı espirili bir dille işleniyor.

Çekimler sırasında David Beckham’a reklam filmi ile ilgili düşünceleri sorulduğunda “Pepsi’nin bütün reklam filmleri benim için sürprizdi. Bence bu filmin en ilginç olayı giydiğimiz kostümlerdi. Daha önce hiç giymediğim bu kıyafetler sayesinde kendimi tam bir aktör gibi hissettim” şeklinde dile getirdi.

4-12 Temmuz tarihleri arasında çekimleri gerçekleştirilen reklam filmi için 20 kişiden oluşan bir ekip 150 ton toprak kullanılarak ortaçağ mekanı yarattı ve telefon kulübesi, trafik ışıkları gibi teknoloji içeren her şey mekandan çıkartıldı. Reklam filminde 30 kişilik bir ekip görev aldı ve 250 kişilik cast kullanıldı. Hava sıcaklığının 47 dereceye kadar yükselmesiyle yaklaşık 600 kutu Pepsi ve 1000 şişe su tüketildi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>