>

MODA - STİL

Blogger Bazaar Alaçatı`daydı

Blog dünyasının yeni trendi Blogger Bazaar yeni durağı Alaçatı`da, Trendyol.com ve Modagram.com ana sponsorluğunda misafirlerine eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşattı.
 
   
 
 
     

Sosyal medya hesaplarında paylaştıkları alışveriş durakları, stil tüyoları ve kombin tercihleri ile moda trendlerinin öncülüğünü yapan blog yazarları, 7 Temmuz Pazar günü Alaçatı Curcuna Otel'de takipçileriyle buluştu. Kendi kıyafet, aksesuar, çanta ve eşyalarının yanı sıra, tasarladıkları ürünleri de uygun fiyatlarda satışa sunan blogger'lar bir yandan Cookie Store'un makaronlarını tadarken, diğer yandan İzmirli blogger dostlarıyla birlikte olmanın keyfini çıkardı.

Etkinlik öncesi Twitter üzerinden yapılan yarışmayla hediye edilen Nine West sandaleti, L'orange de Candan Alaçatı ve Chitra'dan kazanılan indirim kuponları takip etti.

Diva Magazin'in medya sponsorluğunda gerçekleşen alışveriş partisine katılan misafirler, markaların farklı sürprizleriyle karşılandı. Ana sponsor Trendyol.com ve Modagram.com kendi standlarında sergiledikleri kıyafetlerle kombin yapanlar arasından seçilen kişilere hediye çekleri verirken, katılımcı blogger'lara da yeni koleksiyonlarından ürünler hediye etti.

Deno Alaçatı, Sisters&Designers ve Yasemin Öndar hediye çeki ile La Senza hediye paketi ve Modagram.com dergileri, Park Bravo poşetleri içinde standlardan alışveriş yapanlara teslim edildi.

2013 yaz misyonunu Alaçatı ayağıyla tamamlayan Blogger Bazaar ekibi yoluna, Eylül ayında yapmayı planladıkları yeni organizasyonlarla devam edecek.

Facebook: www.facebook.com/BloggerBazaar 

Twitter: @bloggerbazaar

Instagram: @bloggerbazaar

Hashtag: #bloggerbazaar

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>