>

MAGAZİN

"Recep İvedik'i izledim kimse telaşlanmasın"

Cem Yılmaz'a canlı yayın şakası! Yıllar önce arkadaşlık teklif ettiği kızdan telefon gelince ne söyledi?
 
   
 
 
     
Ünlü komedyen Cem Yılmaz HABERTÜRK ekranlarında Cem Mumcu, Pelin Batu ve Harun Tekin’in sunduğu Kısa Devre’ye konuk oldu.

Programa gelmeden önce A.R.O.G filmini ekip arkadaşlarıyla birlikte izlediğini söyleyen ünlü komedyen yaşadığı heyecanı Kısa Devre izleyicileriyle paylaştı.

Yılmaz: “A.R.O.G filmini ekipten arkadaşlarla ilk defa perdede izlediğimiz bir gün. İşle ilgili duygulu bir gündeyim. Filmi seyirci olarak perdede izlediğim zaman çok gururlandım. Çok mutlu oldum. Bir daha izlemek için can atıyorum. Filmin çok güzel bir komedi filmi olduğunu düşünüyorum.

Ben mesela hiç böyle bir film izlemedim. İzledikten sonra yapanların eline sağlık olsun dedim. G.O.R.A zamanında çok güzel bir film çıkardık burada o kahramanın başka bir macerası var” dedi.

Çektiği en uzun filmin A.R.O.G olduğunu söyleyen Yılmaz: “Filmi tam 94 günde çektik. Film 9 milyon dolara mal oldu. Mekan çeşitleme açısından da zengin bir filmdi. Film 15 haftada bitti. Bizde 15 hafta son dönem filmleri için iyi bir şey. Filmimiz 127 dakika. Teknik bir 127 dakikadan bahsediyorum. Normalde film 120 dakika falan. Güzel güzel film yaptık.” dedi.

Kendini sinema alanında daha da ilerlettiğini söyleyen ünlü komedyen “Daha önceleri sinemacı olmakla ilgili çekinik konuşurken şimdi o kadar çekinik konuşmam artık” dedi. A.R.O.G’un her anlam da iyi bir film olduğunu söyledi.

Yılmaz: “Ben yapılamayacak şeylerle uğraşmayı seviyorum. Birçok filmde hep zor işlerle uğraştık. A.R.O.G’a “fantastik komedi” diyebilirim. “Epik bir destan”. İzlemesi hoş bir film" dedi.

"RECEP İVEDİK'İ İZLEDİM KİMSE TELAŞ YAPMASIN"

Kendi filminin Recep İvedik filmiyle kıyaslanmasına pek sıcak bakmayan Yılmaz filmi izleyip izlemediği yönündeki soruya, “Recep İvedik’i izledim. Kimse telaş yapmasın. Bana böyle şeyler sorulduğu zaman üzülüyorum. Filme güldünüz mü diye soruluyor. Gülerim, gülmem. Benim de ince zevklerim vardır. Biz bu jenerasyon değiliz. Olmamalıyız. Burada ayrım çok önemli amaç ne, ne yapmış. Bir dönem daha kötüydü. Bu mu iyi film yoksa bu mu diyorlardı. Ben hep bundan uzak durdum. Benim pek oyuncu arkadaşım yoktur daha çok müzisyen vardır. Son iki filmde de müzisyenlerle çalışıyorum.

Programın ortasında rol arkadaşı Ozan Güven’e de övgüler yağdıran Yılmaz: “Ozan çok başarılı bir komedyen. İki filmdir beraber çalışıyoruz. Onu tanımayanlara tarif edesim gelen bir insan. Çok başarılı bir komedyen” dedi.

GORA'YI ÇEKERKEN YANGIN TEHLİKESİ ATLATTIK

Programda film setlerindeki anılarını da anlatan ünlü komedyen G.O.R.A'nın setinde yangın tehlikesi attıklarını söyledi. Yılmaz: "G.O.R.A’yı çekerken başımıza bir yangın hadisesi geldi. Set yanıyor. Kapalı mekan ve çok ciddi malzemeler var ve birden alev aldı." dedi. Hokkabaz’ın boğulma sahnesinde de tehlike atlattığını söyleyen Yılmaz, "Kilitli kaldım, az kalsın gerçekten boğuluyordum" diye konuştu.

CANLI YAYINDA SÜRPRİZ TELEFON

Çocukluk yıllarında sınıf arkadaşıyla birlikte bir kıza not yazıp arkadaşlık teklif ettiklerini söyleyen Yılmaz'a canlı yayında öyle bir şaka yapıldı ki Yılmaz neye uğradığını şaşırdı. Yılmaz’a programda yıllar önce not yazdığı kızın telefonda olduğunu söylediler. Telefondaki kızla konuşmaya başlayan ünlü komedyen telefonun diğer ucundaki kızın A.R.O.G’daki rol arkadaşı Özge Özberk olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı.

"BİRGÜN KENDİME SEVİŞME SAHNESİ YAZACAĞIM"

Yılmaz: "Ben yazdığım hikayelerde hiç kendime sevişme sahnesi yazmadım bir kere öpüşme sahnesi vardı. Onun dışında kadınlarla ilişkisi olan pek karakterler canlandırmadım. Bir gün yazacağım ama." dedi.

Kaynak: Haberturk.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>