>

MAGAZİN

Seda Sayan Yaza Damga Vuracak

Yazın en büyük hit adayı Seda`dan…
 
   
 
 
     

Yaz aylarında çıkardığı şarkılarla hayranlarına sürprizler yapmayı alışkanlık haline getiren Seda Sayan bu yıl da geleneği bozmadı. Uzun süredir çalıştığı yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturan Seda Sayan bu kez de “Son Sözüm” ismini verdiği yeni şarkısıyla bu yaza damgasını vuracak.

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi Seda Sayan arka arkaya verdiği konserlerin ardından şimdi de single albümünü çıkardı.. Yeni single çalışması için DMC ile anlaşan Seda Sayan, sözü müziği Lara‘ya ait 'Son Sözüm' ile yaza damgasını vuracak.

Son üç yazdır yaptığı single projeleriyle birçok müzik eleştirmeninden olumlu dönüşler alan Seda Sayan denediği soundlarla da kendinden söz ettiriyor. Sosyal medyada “Popun kraliçeliğine talip! Bu yazın en büyük hit adayı bu şarkı!” yorumlarını alan Seda Sayan, bu yorumları bir kez daha hak ettiğini gösteren yeni şarkısı ‘Son Sözüm’ ile bu yaza da bomba gibi girecek.

Sözü ve müziği şarkıcı Lara ‘ya ait “Son Sözüm” şarkısını, son günlerde adından sıkça söz ettiren Türkiye’nin en ünlü Dj’i Yasin Keleş’in düzenlemesiyle seslendiren Seda Sayan, bu yaz da sevenleriyle bu şarkıyla hasret giderecek.

2019 yazının en çok dinlenecek şarkılarından olacak Seda Sayan “Son Sözüm” ün prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras’ın üstlendi, projenin fotoğraflarını ise ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz çekti.

Müzik üretimindeki çeşitlilikten beslenerek yeni neslin yaratıcılığını ve soundlarını yakından takip ettiğini söyleyen Seda Sayan önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak konuk olduğu “Aşkın Tuna ve Şehrazat” proje albümlerinde seslendirdiği şarkılarla da ses getireceğe benziyor…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>