>

MAGAZİN

Stars in concert

Muhteşem Las Vegas Starları, Capitol ve Boyner işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyonla ilk kez Türkiye'ye geliyor
 
   
 
 
     
Dünya'nın En Ünlü Show Grubu Türkiye'de İlk Kez Capitol'de!

Muhteşem Las Vegas Starları, Capitol ve Boyner işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyonla ilk kez Türkiye'ye geliyor.Dünyaca ünlü mega starların benzerlerinden oluşan bu benzersiz müzikal şölen kesinlikle kaçırılmamalı..

Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi muhteşem bir show'a imza atarak mayıs ayında, dünyaca ünlü mega starların hayranlarına eğlence ziyafeti sunacak. Boyner işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyonda dünyaca ünlü "Stars in Concert" show grubu, Capitol'de izleyicilere muhteşem canlı performansları ile müzik ve dansla dolu unutulmaz anlar yaşatacak.

Uzun zamandır değişim ve yenilenme süreci içerisinde olan Capitol,her köşesi yenilenen genç ve dinamik yüzüyle davetlileri karşılayacak. "Stars in Concert" show'unda yer alan sanatçılar, birbirinden ünlü mega starları ölümsüzleştirerek Capitol'e taşıyacak.

Elvis Presley, Madonna, The Blues Brothers, Whitney Houston, Jennifer Lopez, Cher, Tina Turner ve Louis Armstrong'un tıpatıp benzerleri ve canlı orkestrası, sahnede sergiledikleri unutulmaz show'ları ile izleyicilerine muhteşem bir zaman yaşatacaklar. Sadece görüntüleri ile değil sesleriyle de orijinallerinden ayırt edilemeyen showman'leri izleyenler bu inanılmaz benzerlik karşısında, gözlerine inanamayacak. Dünyanın dört bir yanında izleyenleri büyüleyen ve Türkiye'ye ilk kez gelen Las Vegas Starları, bu fark yaratan gösterileriyle oldukça ilgi toplayacak. Şaşırtıcı derecede gerçek ve benzerliklerle dolu bu muhteşem Las Vegas show ile herkes büyülenecek.

24 Mayıs tarihinde galası gerçekleştirilecek olan "Stars in Concert" show'u, 27-28-29-30 ve 31 Mayıs tarihlerinde Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde sahne alacak. 31 Mayıs tarihine kadar Boyner İstanbul Mağazaları'ndan toplam 400 YTL tutarında alışveriş yapanlar kazandıkları 2 kişilik "Stars in Concert" bileti ile bu muhteşem show'u izleme şansı kazanacak.

Las Vegas Starları, 26 Mayıs'ta, 1975 yılından bugüne kadar faaliyet gösteren Türk Kalp Vakfı yararına düzenlenecek özel gecede de ücretsiz sahne alacak. Gösterinin tüm geliri, vakıf sayesinde ihtiyacı olan 6 çocuğun sağlığına kavuşması için gerekli olan ameliyatlar için kullanılacak.Türk Kalp Vakfı gecesinde sanatçılara bu anlamlı desteklerinden dolayı özel plaket verilecek.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>