>

MAGAZİN

Tan Sağtürk MTV'de!

Mozart'ın 'Requiem' adlı eseri eşliğinde dans eden Tan Sağtürk'ün klibi, dünyaca ünlü müzik kanalı MTV'de yayınlanıyor
 
   
 
 
     
Batman ve Mardin'de bale okulu açmaya hazırlanan Tan Sağtürk, yeni bir çalışmaya imza attı. Ünlü baletin Mozart'ın 'Requiem' adlı eseri eşliğinde dans ettiği klibi MTV'de gösteriliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 'Kentim İstanbul' projesi kapsamında Işık Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşiye katılan Sağtürk, projeleriyle ilgili bilgi verdi. İstanbul, İzmir ve Diyarbakır'da balet ve balerinler yetiştirdiğini anımsatan balet, yeni teklifler aldığını söyledi. Sağtürk, önümüzdeki günlerde Mardin ve Batman'da birer okul açacaklarını duyurdu.

Halk çok sevecek 28 yıldır bale yaptığını söyleyen Tan Sağtürk, Mozart'ın 'Requiem' adlı eseri eşliğinde dans ettiği bir klip hazırladıklarını bildirdi. Bu klibin ünlü müzik kanalı MTV'de gösterildiğini ifade eden ünlü balet, Orhan Gencebay ile birlikte çektikleri başka bir klip sayesinde de halkın baleyi daha çok seveceğini vurguladı. Sağtürk, 'Yakında televizyonlarda gösterilecek klibimiz sayesinde baleyi evlere sokacağız. Böylece genç neslin sanata olan ilgisi daha da artacak' dedi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>