>

MAGAZİN

Tarkan.Com Adinteractive ile Hayat Buldu!

Ünlü sanatçı Tarkan, adinteractive tarafından hazırlanan Tarkan.com sitesi ile dünyanın her köşesindeki hayranlarına çok daha yakın olabiliyor.
 
   
 
 
     
Günde 20 bin kişinin ziyaret ettiği ve 100 bin üyesi bulunan sitede ayrıca Tarkan’ın konserlerine TarkanFanClub’tan 20 üyeye ücretsiz davetiye verildi.

Ünlü sanatçı Tarkan’ın hayranları ile buluştuğu ve sürekli interaktif bir şekilde geliştirilen Tarkan.com adinteractive tarafından hazırlandı. Tarkan'ın birebir katılımı ve desteği ile geliştirilen projeyi günde 20 bin kişi ziyaret ediyor. 100 bine yakın üyesi bulunan Tarkan.com sitesi, adinteractive’in yaratıcı ekibi ve danışmanlığı sayesinde dünyanın sayılı sanatçı siteleri arasında yerini aldı.

"Gülümse Kaderine" isimli şarkısının son klibinin ilk olarak yer aldığı site ile Tarkan dünyanın her köşesindeki hayranlarına çok daha yakın olabiliyor. Tarkan’ın dünyaya açılan penceresi olma misyonunu taşıyan Tarkan.com’da, Tarkan’la yapılmış söyleşiler ve en sıcak haberlerin yer aldığı Tarkan Özel bölümleri yer alıyor.

Tüm albüm/single bilgilerinin, şarkı sözlerinin ulaşılabildiği Diskografi ve güncel konser bilgilerinin yer aldığı Konser Takviminin yanı sıra sitede Tarkan’ın özel olarak seçilmiş resimleri Foto Albüm köşesinde hayranlarına sunuluyor.

Sitede kullanılan yeni teknolojiler sayesinde TarkanFanClub üyeleri ziyaretleri esnasında Tarkan’ın kişiye özel merhabası ile karşılanıyor. Ayrıca Tarkan’ın bugüne kadar çekilmiş tüm klipleri ve "Dudu" klibinin kamera arkası görüntülerine, konser videolarına da siteden ulaşılabiliyor.

Tarcan.com’da başlatılan bir uygulama ile sanatçının hayranlarına yeni bir şans da yaratıldı; Tarkan’ın geçen hafta Maydonose Showland’deki konserine yapılan başvurular arasından çekilişle kişiye davetiye dağıtıldı.

Aralık ayında da Online Şöyleşi bölümünün devreye gireceği Tarkan.com ile ilgili olarak düşüncelerini açıklayan Tarkan ise şunları söyledi:
"Sevenlerimle daha da yakınlaşma ve iletişime geçme imkanı bulabildiğim Tarkan.com sitesini adinteractive'le beraber oluşturduk. Yaratıcı fikirleri ve başarılı uygulamalarıyla büyük beğeni toplayan projemize hayat verdiler. Tarkan.com’un sürekli yenilenen dinamik yapısı sayesinde en güncelimi nerede olursam olayım sevenlerimle aracısız paylaşabiliyorum."
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>