>

MAGAZİN

Tenis heyecanı başlıyor...

Tenis severler Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası’nda buluşacak
 
   
 
 
     
Tenis severler, Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü Derneği tarafından bu yıl düzenlenecek olan Amerikan Hastanesi & Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası’nda Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi desteği ile biraraya gelecek.

Sağlıklı bir yaşamın spor yapmakla gerçekleşebileceğini önemle vurgulayan Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, sporun sağlıkla buluştuğu Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası’na ana sponsor olarak destek verecek. Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü Derneği tarafından 19 Nisan-01 Mayıs 2005 tarihleri arasında TED tesislerinde, açık ve kapalı kort şeklinde düzenlenecek olan turnuvaya, tenis oynayan herkes katılabilecek.

Tenis sporunu tanıtmak ve yaygınlaşmasını sağlamak amacını taşıyan turnuva, değişik yaş kategorilerinde düzenlenecek. Turnuvaya katılmak isteyen sporcular 17 Nisan 2005 Pazar gününe kadar kayıt yaptırabilecek.

Turnuvanın ana sponsoru Amerikan Hastanesi, turnuva boyunca, doktor, ambulans ve sağlık personelinden oluşan bir ekip bulunduracak. Sakatlık geçiren sporculara ilk müdahale burada yapılacak, hastanede bakım ve tedavi edilmesi gereken bir durum söz konusu olduğunda ise sporcu hastaneye götürülerek tedavisine devam edilecek.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da çok sayıda sporcunun katılması beklenen turnuvada, maçlar avantaj kuralına göre 3 set üzerinden oynanacak. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular kupalarını, 1 Mayıs 2005 Pazar günü barbekü partisi eşliğinde yapılacak ödül töreni ile alacaklar.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>