>

MAGAZİN

Tüm Aile İstanbul`a Gelicek!

Son dakika kararı…
 
   
 
 
     

Oğulları 5 yaşındaki Milan ve 3 yaşındaki Sasha ile İstanbul’a gelecek olan SHAKIRA’nın ekibinden sürpriz talep.

Dünya Turnesi kapsamında 20. Konserini 11 Temmuz, Çarşamba akşamı VODAFONE PARK’ta verecek olan olan SHAKIRA İstanbul’a ailesini de getirme kararı aldı.

SÜRPRİZ GELİŞME GEZİ TALEBİ İLE BİLDİRİLDİ…

83 yaşındaki babası William Mebarek Chadid, 80 yaşındaki annesi Nidia del Carmen ile ağabeyi Tonio Mebarek’in de İstanbul’da Shakira’ya eşlik edeceği bilgisini ileten ekip; Shakira’nın anne, baba ve ağabeyi için Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Kapalı Çarşı’yı kapsayan özel bir tur ayarlanmasını da istediklerini ilettiler.

Lübnan asıllı Kolombiya’lı şarkıcının İstanbul’dan hemen sonra Lübnan’da konser verecek olması dolayısıyla ailesini İstanbul’a getirme kararı aldığı belirtildi.

SIRA PIQUÉ’DE …

11 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’da sahne alacağı için çok mutlu olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, 2010 yılındaki Dünya Kupası için seslendirdiği Waka Waka şarkısının klip çekimleri sırasında tanıştığı iki çocuğunun babası Pique’nin Rusya’daki 2018 Dünya Kupası maçlarında olacağını, eğer bir elenme söz konusun olursa Gerard Pique’nin de İstanbul’a geleceğini açıklamıştı.

İspanya, Pazar akşamı Rusya’ya 4 – 3 yenilerek kupaya veda etti. Bu durumda Aile’ye Pique’nin de eşlik etmesi bekleniyor… 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>