>

MAGAZİN

Ünlüleri Buluşturan Doğum Günü

İstanbul gece hayatına getirdiği yeniliklerle kendinden söz ettiren ünlü iletişimci Özgür Aras, önceki gece sahibi olduğu “b’yer” isimli mekanda yeni yaşını kutladı.
 
   
 
 
     

Arabesk şarkılar eşliğinde yeni yaşına giren Özgür Aras’ı, doğumgünü partisinde yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Eğlence dünyasında “Türkçe” müziğin mekan konsepti olmasının baş mimarlarından ünlü iletişimci Özgür Aras, yeni başlattığı “Arabesk” konseptini yeni mekanında da devam ettiriyor.

Etiler’de kısa bir süre önce açılmasına rağmen kendine özel müdavimler edinmeyi başaran b’yer isimli gece kulübünde Arabesk konseptini gerçekleştiren Özgür Aras, arabesk müziğin en sevilen şarkılarıyla yeni yaşına girdi. Özgür Aras’ın Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu Kral FM ile birlikte oluşturduğu ve “En Kral Şarkılar Arabesk Saatler” adını verdiği konseptte canlı çalınan şarkıları da Hilal Öner ve orkestrası seslendirdi.

Özgür Aras’ın “ Arabesk Saatler” konseptli renkli doğum günü partisinde yakın dostları Bengü, Emre Aydın, İrem Derici,Yonca Evcimik, Wilma Elles, Kerem Göğüş, Sibel Tüzün, Erdem Kınay, Berksan, Merve Özbey,Pelin Öztekin, Volga Tamöz, Yunus Günçe, Berkay gibi birçok ünlü isimler de vardı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>