>

MAGAZİN

Wilma`dan Normal Doğum Kararı!

Son olarak `Filinta` dizisiyle ekranlarda boy gösteren Wilma Elles, işadamı Kerem Göğüş`le olan evliliğinden dünyaya getireceği ikiz bebekleri için gün sayıyor.
 
   
 
 
     

Hamilelik fotoları için Fotoğraf sanatçısı Hakan Öcal’ın objektifinin karşısına geçen Wilma Elles, sekiz saat süren özel özenli bir çekim gerçekleştirdi. Önümüzdeki ay ikizlerini kucağına alacak olan oyuncu, normal doğumda karar kıldı. Elles, doğumunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmek için şu sıralar kendine bir dinlenme programı oluşturdu. Başarılı oyuncu bu süreçte gelen iki tane reklam teklifini de geri çevirdi ve doğum öncesi son fotoğrafları için stüdyoya girdikten sonra inzivaya çekildi.

İkizler Almanya'da gündem oldu!


Doğmadan yıldız oldular!

Hamileliğinin son haftalarını yaşayan ünlü oyuncu Wilma Elles ve ikizleri için Almanya ve Türkiye medyasıyla, bebek markaları adeta büyük bir yarış içerisine girdi. Bebeklerin ilk görüntülerini almak için Elles ve Kerem Göğüş'e teklif üstüne teklif sunan markalar, doğuma sayılı gün kala rekabeti iyice kızıştırdı. Almanya'nın en büyük moda firmalarından 50 senelik lüx marka Aigner, Wilma Elles ve Göğüş'ün ikizleri için özel tulumlar tasarladı, Alman televizyonu RTL ise özel bir bebek yatağı göndererek çifte jest yaptı Medyada en çok merak edilen konulardan birinin de çiftin bebekleri için hangi ismi seçeceği olduğu öğrenildi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>